-
Q:
Waarom nog geen multiroom beschikbaar?
Ik heb voor een nieuwe setup een tweede express aangeschaft om zo in één ruimte naar twee verschillende speakers muziek te streamen vanaf mijn iPhone…….
Maar tot mijn stomme verbazing is dit niet mogelijk?!?!
Hoe is het mogelijk dat een bedrijf als Apple dit nog niet voor elkaar heeft?
Nu kwam ik een app tegen die dit wel mogelijk kan maken maar deze ondersteund spotiy weer niet.
Iemand enig idee hoe dit wel mogelijk zal werken?
Een Jack 3.5 splitter en een lange kabel?InactiefAnoniem1 november 2016 om 20:24Voor minder dan de prijs van één AirPort Express had je ook twee van die Chromecast Audio-dingen kunnen kopen; die werken met iOS, hebben multiroom support én Spotify.
Ik weet helemaal niet van het Chromecast Audio bestaan af.
Als ik dat had geweten…..
Maar goed, je kunt hier dus meerdere speakers mee voorzien zonder een vertraging bij 1 van de speakers?
En dit werkt zonder problemen met een ios device en in een airport netwerk?InactiefAnoniem1 november 2016 om 23:11Wesley op 01 november 2016Je kunt hier dus meerdere speakers mee voorzien zonder een vertraging bij 1 van de speakers?
Klopt… en mocht er toch “group playback delay” optreden kun je dat gewoon in de app oplossen.
Wesley op 01 november 2016En dit werkt zonder problemen met een ios device en in een airport netwerk?
Chromecast Audio is van Google, dus ze hebben een prima app voor iOS en Android. Standaard werkt het niet met de eerste generatie Airport Express en de Airport Extreme met firmware versie 7.6.4, maar daar zijn workarounds voor. Bij mij werkt het gewoon probleemloos.
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.