-
Q:InactiefAnoniem15 september 2010 om 17:55
Verbinding tussen iPad en iPhone voor internet
Ik heb op mijn niet gejailbreakte, simlock vrije iPhone tethering werkend. Hoe maak ik nu een verbinding met mijn iPad zodat ik het internet op kan met de iPad?
Alvast bedankt.
Rubendekuip op 15 september 2010Dat is wel degelijk mogelijk, mits de iPad gejaibreakt is.
zover ik heb gelezen alleen als de iphone een JB heeft en niet de ipad.
Waar heb jij dat van de JB voor de ipad gevonden dan?xionix op 15 september 2010heb wel dit voor je gevonden maar dan heb je wel een JB nodig.
http://www.youtube.com/watch?v=r18l-A8_K3EDat zeg ik vlak boven je ja.
In ieder geval zal je iPad nooit een jailbreak nodig hebben om gebruik te maken van Internet via een iPhone (of een andere iPad).
Rubendekuip op 15 september 2010De cydia app iTether kan bluetooth tethering vanaf een iphone ontvangen. Hiervoor hoeft je iphone niet gejailbreakt te zijn.
lol zolang je cydia gebruikt is je iphone gejailbreak dus ik weet niet hoe jij dat wilt doen?
KarelWillem op 15 september 2010Hij bedoelt dan natuurlijk dat je iPad hiervoor gejailbreakt moet zijn en niet je iPhone.
iTether ontvangt en zendt niet uit (dat begrijp ik er uit i.i.g.)Precies!;)
Er zijn natuurlijk twee oplossingen:
- Je iPhone gedraagt zich als een Access Point, wat je standaard op je iPad kan gebruiken (hiervoor moet je iPhone gejailbreakt zijn)
- Je iPad werkt met de standaardoplossing van je iPhone (hiervoor moet je iPad gejailbreakt zijn)
Ik weet niet of er voor allebei de oplossingen programmas beschikbaar zijn, maar het lijkt me wel.
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.