-
Q:
Printerfuncties (o.a. dubbelzijdig printen) werken niet op mijn Mac!
Hallo,
Ik heb een vraag.
Ik heb vorig jaar een Samsung CLX-3185 Color-laserprinter gekocht, Mac-compatible.
Juist met de gedachte dat ik deze op mijn pas aangeschafte MacBook Pro goed kan laten aansluiten.Maar nu komt het….
Onder Windows kon ik vele printerinstellingen wijzigen, o.a. tonerspaarstand (waardoor mijn toners veel langer meegaan i.v.m. met zuinigheid)
Maar nu het belangrijkste: ik kon met de printer (al dan wel met handmatige invoer) dubbelzijdig laten printen.Ik heb alle nieuwe drivers voor deze printer via Samsung zelf maar ook via Apple geïnstalleerd!
Maar als ik nu wil printen blijft de optie dubbelzijdig op uitgeschakeld staan (hij blijft op grijs staan en wijzigen is niet mogelijk)
Hij geeft zelfs nergens de optie tonerspaarstand aan, waardoor dit dus blijkbaar ook niet wordt ondersteunt!Leuk zo’n Mac-compatible printer. Dus niet!
#Zwaar geïrriteerd!Weet iemand een oplossing?
Alvast bedankt,
Met vriendelijke groet MichaelInderdaad ik heb Lion als OS! (Ik ben pas bekend met Apple en wist niet eens dat ik 10.7 draai)
Ik heb tot nu toe alle mogelijke drivers geïnstalleerd!Ik begrijp dat de ondersteuning tot aan 10.6 is; misschien betekent het dan dat er binnenkort een driver uit zal komen voor Lion?
Laat ik het hopen want anders vind ik het erg zonde van m’n printer-aankoop!
In ieder geval hartstikke bedankt voor uw snelle reactie!Geen dank. Daarvoor zijn we hier op dit forum.
Stuur anders een mailtje naar de Supportafdeling en vraag of en wanneer er een driver voor Mac OS X Lion uitkomt voor je printer.
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.