-
InactiefAnoniem4 maart 2011 om 13:25
Mijn bijdrage in deze is als nutteloos gekwalificeerd door iemand die er verstand van schijnt te hebben.
Leuk dat dit nu naar Front Row komt, maar ik blijf bij Boxee :lol:.
Boxee is ten eerste gratis, en heeft al deze functies. Natuurlijk kan je ook binnen Boxee apps installeren om extra mogelijkheden toe te voegen. Er zijn ook andere media centra die deze mogelijkheden bieden tegen een lage prijs en sommige zijn zelfs gratis. Front Row is ook niet aanwezig in Lion, dus om hier nu je geld aan uit te geven…InactiefAnoniem4 maart 2011 om 13:53Mijn bijdrage in deze is als nutteloos gekwalificeerd door iemand die er verstand van schijnt te hebben.
Meh1965 op 04 maart 2011Maar dat is wel een welkome aanvulling op Frontrow lijkt me
Boerenbedrog: het enige wat MiRow voor die andere mediaformaten doet, is Perian installeren.
Ik snap hem ook niet helemaal.
Het is een heleboel onzin-blabla over dingen die iedereen dagelijks al standaard met zijn Mac doet.
En wat je helemaal niet via Frontrow wilt doen; zoals het bekijken wat voor weer het wordt. Wauw!Ik heb even een test gedaan; alles wat ik in de map films kieper wordt gewoon afgespeeld door Frontrow.
Daar heb je die hack van 24,95 niet voor nodig.Ook MKV bestanden kun je in Front Row afspelen, mits je Perian geïnstalleerd hebt. En die is gratis.
( Kleine persoonlijke opmerking van mijn kant is wel dat Perian zich met meer coderingen bemoeit dan alleen MKV. Ook H.264 wprdt door Perian gedecodeerd, terwijl andere codecs dat beter doen. Ik gebruik Perian dus ook alleen om MKV bestanden te openen en op te slaan als MOV of MP4, tijdens het gebruik van QuickTime of FrontRow staat Perian bij mij uit… )
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.