-
Q:
Jawel hoor, de Samsung
Vrijdag de iPhone 6S+ 64Gb opgehaald bij de Apple store in Den Haag.
Nog aan de verkoper gevraagd of hij aan het serienummer kon zien welke chip erin mijn iPhone zit.
Dit was helaas niet mogelijk. Gisteren het moment van uitpakken en … jawel hoor helaas niet de TSMC maar de Samsung.
Teleurstelling natuurlijk.
De iPhone wel in gebruik genomen en zit nu op een gebruik van 10% per uur.
Kom van de 5s af, die haalde dit niet, maar volgens mij is dit voor mijn nieuwe telefoon niet echt geweldig.
Wellicht na een paar keer ontladen en opladen wordt het beter anders toch maar een andere halen.Ik heb ook een Samsung chip maar ik maak me daar niet druk om. Ik ben erg tevreden over mijn iPhone. Voor mijn gevoel is het weer net als alle andere “problemen” met elk model iPhone tot nu toe, van slechte antenne’s tot kromme iPhones.
Als ik het niet had geweten was er niets aan de hand, nu is het ineens een onoverkoombaar probleem?
10% per uur? Ligt aan het gebruik, maar als het echt te gek is ligt het eerder aan het toestel dan de chip.
Lees dit: http://www.wired.com/2015/10/iphone-6s-a9-battery-life/
Ik heb vrijdag 6S Plus 128 GB gehaald bij Apple store Den Haag en heb wel een TSMC.
Als je niet had geweten dat er een verschil was had je het ook geen probleem gevonden. Hou dat in gedachten. Ik zelf zou ook balen met het idee dat je “B-stock” hebt gekregen.
Samsung is sneller leeg volgens deze real life test, maar wel ietsje sneller met export iMovieHier ook de iPhone 6S met Samsung chip. Ook ik kom op ca. 10% verbruik per uur, dat is precies wat Apple ook opgeeft en wat de TS zelf ook aangeeft. Dus wat is nu het probleem?
Zoals het laatste nieuws ook aangeeft “chipgate” bestaat dus niet en was een hipe gebaseerd op één enkele test.
De makers van die test zullen zich wel rot lachen om al die commotie 😀😀😀😩😩Ik denk dat het probleem ook niet zozeer zat in de Samsung chip.
In het algemeen gaf de telefoon geen goed gevoel, “lag” bij het uit de slaap halen van de telefoon en soms ook bij het openen van apps.
Ook haperingen bij het swipen door de verschillende pagina’s
De accu hield het bij redelijk tot stevig gebruik ook niet langer uit dan een uurtje of 8.
Al met al niet echt een wauw gevoel bij deze telefoon.
Gelukkig wel mijn geld teruggehad maar helaas hadden ze er geen meer op voorraad.
Vanmorgen via de site eentje laten reserveren bij een andere vestiging, dus die vandaag even ophalen.
De kleur die ik had was er niet dus het is wel een rose goud geworden. Ben benieuwd.
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.