-
InactiefAnoniem27 juni 2015 om 11:22
– Scherm mirroring werkt volgens mij alleen met Android telefoons
– Wi-Fi Direct wordt niet door de iPhone ondersteunt.
– Smart View app kun je maar beter vergeten, die werkt echt voor geen meter.iMediaShare schijnt wél goed werken: https://itunes.apple.com/us/app/imediashare-personal/id710578942?mt=8
peterwillem op 27 juni 2015Eigenlijk wil ik dat ik mijn tv ook via iPad of iPhone kan bedienen, opdat ik gebruik kan maken van een toetsenbord om tekst in te voeren. Met de afstandbediening is dat een zeer moeizame zaak.
Probeer deze app:
– https://itunes.apple.com/us/app/mytifi-remote-for-samsung-tv/id441912305?mt=8Of met AirPlay https://www.apple.com/nl/airplay/
peterwillem op 27 juni 2015Moeten echter nog al wat instellingen plaats vinden die mij niet allemaal even duidelijk zijn.
bv Lan control applicatie van het SamyGO project?Dat heb jij niet nodig. Dat heb je alleen nodig als je een oude TV uit 2009 hebt.
http://members.upc.nl/m.koopman12/imkapps/tifiremote.htmlManual:
https://sites.google.com/site/imkapps/mytifi/manual-enMytifi werkt bij mijn toestel niet, iets met nieuwe codering van Samsung te maken.
All share, airplay,screen mirror etc geven alleen beeld van mobiel apparaat op tv en omgekeerd weer. Ik wil mijn TV via mijn iPhone kunnen bedienen.
Wat ik merk is dat op de TV de internet verbinding vaak weg valt als ik een tijdje bezig ben . Moet ik weer opnieuw instellen met telkens het weer invoeren van mijn netwerk wachtwoord. En dat is mbv de afstandsbediening een crime, vaandaar mijn wens om de tv via iPhone/iPad te bedienen. Dacht trouwens dat het netwerk wachtwoord en instellingen onthouden worden, zoals bij iPad/iPhone.En de officiële app van Samsung, heb je die al geprobeerd?
https://itunes.apple.com/us/app/samsung-smart-view-2.0/id858283863?mt=8Het enige wat jij nodig hebt is inderdaad de app waar TheBigZ hierboven naar linkt (Smart View 2.0). Ik heb die app ook op mijn iPhone staan en bedien zo mijn Samsung Smart TV, werkt prima. Als je de TV aanzet en de app op je iPhone opent krijg je op je TV een pincode te zien welke je op je iPhone in de app moet intikken. Daarna is de app verbonden met je TV en kun je deze bedienen met je iPhone.
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.