-
Q:
Internet tergend traag
Hallo,
Ik heb een vraagje en hoop dat jullie me kunnen helpen: Het internet op mn iMac is echt enorm traag: Op de Windows PC die hiernaast staat en via dezelfde verbinding internet (Internet gaat via LinkSys 5-port 10/100 Switch SD205 naar meerdere computers) is het internet wel snel.
Iemand een oplossing?
bvd
Heb le al geprobeerd om kabels en port te verwisselen zodat je 100% dat het de Mac’s fout is.
Dan probeer network settings te vergelijken. System Preferences> Network Settings> Advanced. Probeer je DHCP lease te vernieuwen. Zorg dat alles het zelfde staat. DNS server, staat die goed?
Probeer een paar dingen.
Zorg ook inderdaad dat er niet iets anders bezig is in de achtergrond. Misschien kijk via iStats of er wat gebeurd op het netwerk.
Success
Wat geeft deze test bij jou aan:
http://www.speedtest.net/”Night””Yaris”Volgens mij heeft hij het hier over een UTP aansluiting….
Ja, dat is ‘m.
”LEXY”Wat geeft deze test bij jou aan:
http://www.speedtest.net/Ga ik proberen, bedankt
”carpebios”Kabel, wireless? 10mbit, 100 mbit, 1000 mbit
Wirless a,b,g,n?Kabel. Hoe weet ik hoe snel de verbinding is?
”Gastonw””LEXY”OK, en als je diezelfde test op één van je Windows PC’s uitvoert?
En wat voor internet abbo heb je?XP krijg je dezelfde resultaten. Internet abbonement is Zakelijk ADSL van KPN
Dus het internet is niet sneller op je Windows machines? Je starte je topic met de melding dat het op je PC wel snel is.
Wat is nu het probleem dan?Als de data-overdracht normaal is, maar internetten desalniettemin traag gaat, is er waarschijnlijk een probleem met de dns-instellingen/servers. Probeer het eens met Open DNS-servers, zoals beschreven in dit topic.
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.