-
Die 1TB geheugen slaat zeker op de capaciteit van je hd? Dan heb je in principe nog genoeg ruimte over.
Defragmenteren is normaal gesproken niet nodig. Het is geen Windows dus.Je kan wel eens proberen om een totale backup te maken met SuperDuper! en die daarna weer terug te plaatsen op je hd van je iMac.
Ik heb geen idee welke iMac je nu hebt; ook geen idee welk OS X je hebt. Is ook wel belangrijk, net als het bekijken van de topics (via de Zoekfunctie) die op dit forum staan die hetzelfde probleem beschrijven als wat jij meemaakt. Daar staan ook vaak nuttige oplossingen bij. Je zou dat allemaal eerst eens uit kunnen proberen.
Je bedoelt, neem ik aan, dat je een 1Tb harde schijf hebt, waarvan 30% vrij? Geheugen is nl. het RAM.
30% op de schijf vrij zou ik me niet druk om maken. 2Gb werkgeheugen kan krap zijn en reden voor vertraging (de Mac moet nu de harde schijf gaan gebruiken als virtueel geheugen wat altijd trager is dan het echte RAM). Er zijn hier genoeg draadjes te vinden over hoeveelheid RAM en hoe dat te bekijken.
Lambertini op 02 januari 2012Mijn imac gaat merkelijk trager dan vroeger.!
Heb je er Lion op gezet…? wat meer ram is dan geen overbodige luxe.
Night op 02 januari 2012Lion vraagt al om minimaal 4 GB intern geheugen….
Zo erg is het niet.
2GB wil die minimaal hebben. 4GB is voor normaal/zwaar gebruik gelijktijdig van apps aan te bevelen. Nog meer is altijd beter. Het kost je in het ergste geval alleen maar wat geld.
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.