-
Q:
I-mac G3 doet helemaal niets meer!
Mijn I-mac G3 (geboortejaar ’99) doet helemaal niet meer; geen geluid, geen beeld: dood. Ik heb dit al geprobeerd: http://www.yooph.nl/places/mac/help_mijn_mac_is_dood/
Maar dat werkt niet…..nog steeds niets.
Zit er ergens een zekering of batterij die ik kan proberen te vervangen??
Is er iemand die weet waar ik, als ik er met jullie hulp niet uit kom, mijn mac kan afgeven om te beoordelen wat er aan de hand is cq wat de kosten zijn om ‘m weer te laten draaien??? Bij de MAC-store in Den bosch zeiden ze dat ze er mee gestopt zijn om dit te doen! Jammer….
Alvast heel veel dank!
PS: ik gebruikte ‘m nog steeds voor muziek-programma’s en vind het vreselijk om ‘m zo te laten staan.
Groet!
EcnofoonDie masjientjes worden tegenwoordig gratis weggegeven, daar kun je geen dure monteursuren meer in stoppen.
Misschien dat hier nog een werkende manual-link bij zit: http://home.earthlink.net/~strahm_s/manuals.htmlEn anders niet te snel weggooien:
InactiefAnoniem24 oktober 2008 om 17:17Kan het niet zijn dat zijn voeding kapot is ??
ruik je ook een verbranding lucht bij je voeding ??
Bij mijn apple dealer repareerde ze de imac g3 nog gewoon
en ze verkochten ook nog tweede handsen.Offtopic :
Krijg er binnenkort weer 1edit : Unsound was me voor
als het je voeding is kun je misschien ergens een oude imac g3 op de kop tikken.
zodat je daar de voeding uit kunt halen ?Misschien wil Bloompod wel een iMac doneren ?
”BloomPod”Die 2 iMac G3’s staan meer voor de heb & voor de sier.
http://forum.onemorething.nl/viewtopic.php?p=1868631#1868631
Dat artikel op Yooph verhelpt alleen softwareproblemen. Daar heb je in dit geval niet zo veel aan. De kans lijkt me inderdaad groot dat de voeding dood is. Je zou er één uit een andere iMac kunnen halen en die erin zetten, of de harde schijf van de oude in de nieuwe zetten. Hoe dat gaat lees je hier. Je zou ook kunnen overwegen op een wat nieuwere Mac over te gaan, aangezien de iMac G3 inmiddels ook niet meer de modernste is. Hoewel het een lief ding blijft.
InactiefAnoniem24 oktober 2008 om 18:45Hij geeft ook aan dat hij hem alleen voor een zo’n muziek collectie gebruikt.
je kan ook een leuke powerpc op de kop tikken.
OLDS COOL !!!!Ik heb geen brandlucht geroken…. Het snoer..; ga ik vanavond nog even proberen maar ik denk dat het daar ook niet aan ligt. De voeding; dat ga ik verder onderzoeken. Dank alvast voor alle reacties.
Ene maclover111; waar breng jij jouw mac naartoe?
NB: Ik heb wel een G4 maar deze I-mac staat in de muziekruimte.
InactiefAnoniem24 oktober 2008 om 19:37hoi,
deze dealer zat in zeeland.
Heinkenzand.
maar het bestaat niet meer.
Het heten Anymac.InactiefAnoniem25 oktober 2008 om 13:04in de voeding meestal.
@demandiebakt
oow ik ga gelijk even google wist het niet eens
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.