-
Q:
Hulp bij hele simpele portfolio site
Beste Appeleters,
Ja, ik heb een eigen domeinnaam en daar staat een hele lelijke site op. Nu wil ik van die site af en er iets nieuws opzetten. Wat ik wil is heel simpel.
Ik wil mijn showreel centraal hebben staan. Een showreel is een verzameling van kleine stukje video/animatie werk. Dit is een QT mp4tje. Daarboven wil ik centraal mijn logo en onder het filmpje mijn mailadres.
Nu heb ik mijn huidige site ooit zelf gebouwd, maar die zit niet echt goed in elkaar. Qua ontwerp gaat het mij nog wel lukken, maar dan moet ik dat omzetten in een goed xhtml code. En daar zit bij mij het probleem.
Kan iemand mij helpen hoe ik deze simpele site tot leven kan wekken?
Ik weet het een en ander af van xhtml en css, maar het is alweer een tijd geleden dat ik daarmee heb gewerkt.Als het kan zou ik e achtergrond ook nog spectaculairder willen, maar daar moet ik zelf eerst ff over nadenken en een ontwerpje in photoshop mee maken.
Alvast bedankt voor de hulp.
Gegroet, Mac Daddy
Je kunt met een volledig lege pagina beginnen.
De naam van een pagina kun je natuurlijk ook zelf aanpassen. Die hoeft niet ‘Blank’ te heten.
Daarnaast kun je al dan niet de navigatiebalk tonen of er voor kiezen zelf een navigatiemenu te maken.
Kortom; het is nét een echt website-bouw-pakket.
”Mac….en onder het mailadres in een bepaald font en dat dus ook als plaatje?….
Tip:
Als je zeker wilt weten dat het een afbeelding wordt op je site:
– maak de tekstregel op met het font en formaat dat je wilt en maak er een screendump (siht-command-4) van
– verwijder de regel en zet de afbeelding er voor in de plaats
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.