-
Q:
externe schijf aan ap-extreme
Hoi Ik heb een airport extreme en daarop met usb een externe schijf. Op deze schijf staan 2 partities, een voor mac en een fat32 om te delen met windows.
Nu kan ik de schijf benaderen in finder, echter zie ik de schijven niet als losse schijven. Ik krijg een icoontje van de airport extreme alsof het een computer is, en daarin staan de twee schijven als mappen. Bij de eigenschappen staat dat de kind sharepoints zijn. Whats going wrong? Het moet toch mogelijk zijn om ze gewoon als echte schijven te zien? En deze te mounten zodat je schijf-icoontjes krijgt op je bureaublad?
”janhh”Bij de eigenschappen staat dat de kind sharepoints zijn. Whats going wrong? Het moet toch mogelijk zijn om ze gewoon als echte schijven te zien? En deze te mounten zodat je schijf-icoontjes krijgt op je bureaublad?
Probeer voor de grap eens een keer in de Finder op zo’n sharepoint te klikken, en kijk wat er gebeurt…
”janhh”nu nog timemachine aan de praat zien te krijgen maar dat is weer een heel ander topic!
Inderdaad. Begin hier eens…
http://forum.onemorething.nl/viewtopic.php?t=133704
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.