-
Q:
DJ-programma’s voor de Mac
Ik was gisteren op een feestje, waar ze een programma genaamd ‘VirtualDJ’. Wow, spelen met beats en liedjes in elkaar mixen is leuk! Maar ik heb hier geen Windows-bak meer, dus zoek ik eigenlijk een soortgelijk programma voor de Mac.
Functies:
– Twee kanten waar je beide liedjes kan spelen
– Mogelijkheid om te kunnen pitchen
– Leuke ingebouwde effectenWie kent er een leuk DJ-programma waar een demo van op het internet staat en ook nog voor de Mac?
Heb nu al gevonden:
– TraktorDeze is leuk: DJ-1800. Een keer de muziek verzorgd op een feestje, en m.b.v. dit programma en een iBook ging het dak eraf! 8)
”Radar”Deze is leuk: DJ-1800. Een keer de muziek verzorgd op een feestje, en m.b.v. dit programma en een iBook ging het dak eraf! 8)
Ik ga hem testen..
”ralphclaes1″dj tracktor studio
even googlendie virtual dj komt binnenkort ook op de mac
Zoals ik ook al in m’n startpost had aangegeven had ik Traktor al gevonden. Dat ‘VirtualDJ’ uitkomt voor de Mac, waarop baseer je dat? Lijkt me erg fijn
kan er maar 1 de beste zijn Traktor DJ Studio
Beter is er gewoonweg niet
”vishaakje”kan er maar 1 de beste zijn Traktor DJ Studio
Beter is er gewoonweg niet
Amen. 8)
nouwja, had het wel beter:
had het eerst in een setupje met Stanton final scratch 2.0gewoon echte platen draaien en wel kunnen mixen, werkte echt zalig:
het is als magiebeetje jammer dat deze knurft windhoos gebruikt
”vishaakje”kan er maar 1 de beste zijn Traktor DJ Studio
Beter is er gewoonweg niet
oh jawel, GiJay heeft het hier altijd over Serato..
Maar Traktor zal denk ik wel het beste zijn voor een beginner die niet al teveel geld wil spenderen..Future decks is een goed koop programma 25 dollar volgens mij en kan goed loopen heeft leuke effecten, en werkt net zo lekker als traktor. Traktor is namelijk nog aardig duur maar wel hét programma.[/url]
je komt ook een heel eind met iTunes in combi met Fast User switching,
ene kanaal via iTunes onder de ene user, tweede via de andere user. De ene iTunes speelt gewoon door, terwijl je in de andere aan ’t zoeken bent naar iets nieuws.
is goedkoop, en je hebt in ieder geval je muziek in een vertrouwde en overzichtelijk interface.(Kwa geluidseffecten, crossfade en EQ natuurlijk geen serieuze optie, maar goed genoeg voor een feestje)
”rastabob”je komt ook een heel eind met iTunes in combi met Fast User switching,
ene kanaal via iTunes onder de ene user, tweede via de andere user. De ene iTunes speelt gewoon door, terwijl je in de andere aan ’t zoeken bent naar iets nieuws.
is goedkoop, en je hebt in ieder geval je muziek in een vertrouwde en overzichtelijk interface.(Kwa geluidseffecten, crossfade en EQ natuurlijk geen serieuze optie, maar goed genoeg voor een feestje)
ehm, kan je niet echt als DJ software gebruiken natuurlijk, hooguit als jukebox… maak dan gewoon een playlist met je nummers…
Je kan niet beatmatchen e.d. op die manier, toch echt wel het basisbeginsel om te kunnen dj’en (ookal gaat dat bij zo extreem veel pruts dj’s nog steeds gruwelijk mix wat weer een laagje tanden kost *knars* *knars* bij andere dj’s die het wel fatsoenlijk kunnen)
”Igor”Future decks is een goed koop programma 25 dollar volgens mij en kan goed loopen heeft leuke effecten, en werkt net zo lekker als traktor. Traktor is namelijk nog aardig duur maar wel hét programma.[/url]
ziet er vet uit
Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.