‘Lion komt op 13 juli’
86 reacties9to5mac heeft van verschillende bronnen gehoord dat medewerkers van Apple Store’s in de nacht van 13 juli aanwezig moeten zijn. Deze nacht krijgen ze uitleg over een nieuw, te lanceren product, welke naar alle waarschijnlijkheid OS X Lion en een nieuwe MacBook Air zijn.
Ze worden bijgepraat over de te lanceren producten zodat ze duidelijke uitleg kunnen geven aan klanten. ’s Nachts wordt Lion ook geïnstalleerd op de showmodellen. Aanstaande woensdag zou OS X Lion dus voor €23,99 in de Mac App Store verkrijgbaar moeten zijn.
Dezelfde nacht wordt ze ook informatie gegeven over de nieuwe MacBook Air, zoals eerder verwacht. Dit nieuwe model zal beschikken over een Thunderbolt-poort, een HD FaceTime-camera en een Sandy Bridge-processor.