Bluetooth in Mercedes en BMW

Naast dat het je al hebt gelezen in een voorgaand artikel over SAAB’s Bluetooth intergratie in hun nieuwe auto’s, volgen Mercedes en BMW hetzelfde pad.
Bluetooth, de zo moeizaam doorbrekende technologisch voor draadloze communicatie tussen apparaten, wordt de standaard voor communicatie in auto’s. Mercedes/Chrysler, BMW vertrouwen op Bluetooth voor nieuwe communicatie vanaf 2003.
DaimlerChrysler zal het systeem introduceren onder de naam UConnect. Wat je er nog meer mee kunt doen behalve gemakkelijker bellen is niet zo goed duidelijk. Het gaat vooral om simpele dingen rond het bellen zoals spraakcommando’s om nummers te draaien en geluid van de gebelde door de speakers van de auto. Ook communicatie tussen een telefoon in de auto en de zaktelefoon wordt mogelijk, onder meer voor gebruik van dezelfde adresbestanden.
Voor passagiers of rijders met chauffeur wordt het werken op de laptop met GPRS-verbinding eenvoudiger.
Bron: Planet Internet