Dit is een topic in Community » Forum » iOS Software » iOS Apps

Waarschuwing: iTunes maakt geen volledige backup van iPad

peterfoliant op 29 juli 2011 #

Gisteren een update voor iOS geïnstalleerd op onze iPad 2. Helaas sloeg het updaten vast en moest de iPad gereset worden naar de fabrieksinstellingen. Nu maakt iTunes een backup van de iPad, dus geen probleem denk je. Maar helaas de backup is niet volledig en er zijn foto's verloren gegaan. iTunes gaat ervan uit dat de foto's gewoon op je Mac staan (bijvoorbeeld in iPhoto). De foto-instellingen worden uit de backup gehaald, maar daarna moeten de foto's zelf opnieuw uit iPhoto worden gesynchroniseerd. Nu hebben we een SD-kaart adapter van Apple zelf voor de iPad om zo makkelijk foto's op de iPad te zetten. Deze foto's zijn dus niet gebackuped door iTunes

Op internet vond ik de volgende link met info over de backup door iTunes: How to use iPad backup files Hierin wordt bevestigd dat iTunes geen volledige backup maakt.

Het is dus verstandig om foto's altijd via iPhoto op de iPad te zetten. Dan staan ze tenminste nog op je Mac of op de Time Capsule als er iets mis gaat met de iPad.

Joffry

Joffry op 29 juli 2011 #

Jammer voor je ! Dat wist ik echt niet. Bedankt voor de waarschuwing/tip.

SunKeeper

SunKeeper op 29 juli 2011 #

Maar waarom zou je foto's op je iPad niet ook op je Mac hebben, en andersom?

Of het nu in een backup staat of niet, een backup neemt altijd ruimte in. En een backup moet je altijd hebben.

Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.

Inloggen

Over dit topic

Gestart op 29 juli 2011 door peterfoliant

Laatste reactie door SunKeeper

Reageer op dit topic