Dit is een topic in Community » Forum » iOS Software » iOS

Siri ervaring in het nederlands op iphone4

Behendri op 13 november 2011 #

Zojuist gemerkt dat siri werkt op mijn iphone 4 (ios 5.0.1). Hij reageert bijv op commando speel afspeellijst test maar ook bel naam. Wel even de home knop ingedrukt houden en telefoon rechtop kantelen.
Weet iemand waar ik alle nederlandse commandos kan vinden?

Mac Daddy

Mac Daddy op 13 november 2011 #

Weet je zeker dat het Siri is en niet Voice Control?
Siri is namelijk nog in beta en werk enkel op de iPhone 4S en ook nog eens in maar een paar talen en Nederlands zit daar nog niet tussen.

Niiiiiickk

Niiiiiickk op 13 november 2011 #

*heft steen op*

"Hé jij, kom er eens vanonder!"

Nee, even serieus. Siri wordt helemaal (nog) niet ondersteund in Nederland/België. Je zult het nog even moeten doen met je Engelse taalvaardigheid, vrees ik.


Siri works exclusively on iPhone 4S. Siri understands and can speak the following languages:

English (United States, United Kingdom, Australia)
French (France)
German (Germany)
In 2012, Siri will support additional languages, including Japanese, Chinese, Korean, Italian, and Spanish.

Wat wel gewoon gaat is Voice-Over.

Meer info: http://www.apple.com/iphone/features/siri-faq.html

Behendri op 14 november 2011 #

Okay, ik snap het. Het is stembediening (voice over) ipv Siri. Jammer teveel gehoopt op een primeur voor Nederland. Ik hoop dat we niet te lang moeten wachten.

Kan dus nu op slot

Ewout

Ewout op 14 november 2011 #

Hoezo is dat geen Siri? Ook ik kan hier mijn mijn Noorse 4S Siri basale dingetje laten doen zoals het weer voorspellen en muziek starten, smsjes versturen etc. Alleen als ik naar een restaurant oid vraag krijg ik te horen dat Noorwegen niet ondersteund wordt. Zolang je Engels praat tegen Siri en je opdrachten zijn niet direct lokatie gebaseerd werkt het best. Zelfs het lokale weer wordt via Amerikaanse weather sites geleverd. de accuratesse van de voorspelling is alleen niet zo sterk.

Mac Daddy

Mac Daddy op 14 november 2011 #

@Ewout:
Heb jij een iPhone 4S of 4?
Mocht het een 4S zijn, dan heb je uiteraard Siri.
De topicstarter had het over de iPhone 4. Die heeft nog de ouderwetse Voice Control. Iets waarmee je eigenlijk bijna niks kan en ook nog eens erg duidelijk moet praten.

Dit is het inspreek Voice Control beeld.

En dit is dus Siri.

Ewout

Ewout op 14 november 2011 #

hmmmm. Ik heb de S. Overheen gelezen dus... Solly

Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.

Inloggen

Over dit topic

Gestart op 13 november 2011 door Behendri

Laatste reactie door Ewout

Reageer op dit topic