Dit is een topic in Community » Forum » Mac Software » Mac Apps (Apple)

Shake 4.1 is er

ragoooon

ragoooon op 20 juni 2006 #

En met serieuze prijsdaling 2999 > 499 wel een groot verschil. http://www.apple.com/shake/

Larz op 20 juni 2006 #

Was hij altijd al voor linux? Lijkt me trouwens nogal lullig voor de mensen die het pas geleden hebben aangekocht, 1500 euro te veel betaald :P

MacBeer

MacBeer op 20 juni 2006 #

Is denk ik een update voor de mensen die Shake al hebben. Vandaar die lage prijs.

ragoooon

ragoooon op 20 juni 2006 #

@ Larz: Ik dacht van niet, maar is misschien makkelijker te maken doordat het universal is. Je kunt het zelfs 30 dagen gratis testen.

t.leffers

t.leffers op 20 juni 2006 #

Het lijkt er op dat Apple de eenknopsmuis binnenkort geheel zal laten vallen: De systeemeisen voor Shake 4 omvatten onder andere een drieknopsmuis.

koen

koen op 20 juni 2006 #

Volgens macnn is de prijs nu echt $499, en $50 voor een upgrade.

sally

sally op 20 juni 2006 #

t.leffers Het lijkt er op dat Apple de eenknopsmuis binnenkort geheel zal laten vallen: De systeemeisen voor Shake 4 omvatten onder andere een drieknopsmuis.

Dat is altijd zo geweest bij Shake.

t.leffers

t.leffers op 20 juni 2006 #

ahh, auf dem fahrrad. Wist ik niet.

snowjunk

snowjunk op 20 juni 2006 #

dat zijn wel leuke prijsverlagingen!! damn.. nu wil ik dat mijn macBook nog sneller geleverd gaat worden!!!

tulipan

tulipan op 20 juni 2006 #

Inderdaad.. $499 is de nieuwe prijs Shake 4.1 crossgrade Current Shake 4 owners can purchase this Universal version for just $49 through our "crossgrade" program.

Peach op 20 juni 2006 #

Dus die prijs is 100% zeker? Dan pas ik de nieuwsflits aan.

a la Mac op 22 juni 2006 #

De reden voor de prijsdaling is bekend, Shake wordt end-of-life

ragoooon

ragoooon op 22 juni 2006 #

ja blijkbaar werken ze aan een nieuw programma.

Remon

Remon op 23 juni 2006 #

Het is geen 1500 euro teveel maar 2500 teveel. 2999-499 is 2500 euro teveel.

Rutger1981

Rutger1981 op 23 juni 2006 #

ik hoop dat ik mijn lesboek van Shake 4 dan nog wel kan gebruiken voor de Nieuw High-end app die ze aan het bedenken zijn :P. of ze moeten meer richting After Effects denken... in dat geval hoef ik geen boek meer te kopen. Ben wel benieuwd waarmee ze op de proppen komen en wanneer.

Remon

Remon op 23 juni 2006 #

Als ze richting after effects willen dan dan moeten ze naar mijn idee motion en shake samenvoegen. Ik denk niet dat ze dat van plan zijn.

Meneer Guggenheimer op 23 juni 2006 #

Ik denk dat je het terug gaat vinden in de nieuwe "hi end FCP" die de concurentie moet aan gaan met AVID Nitris.

Rutger1981

Rutger1981 op 24 juni 2006 #

Meneer Guggenheimer Ik denk dat je het terug gaat vinden in de nieuwe "hi end FCP" die de concurentie moet aan gaan met AVID Nitris.

Apple blijft toch wel een voorsprong hebben ... Prijs en kwaliteits verhouding is het bij apple toch de juiste sleutel naar succes. Wij hebben op de zaak een Mojo ding danges staan ... maar helaas rendered het algehele slug (weet ff niet hoe dat in Avid heet). Naar blauw... helaas kan je dat er dus op de een of andere manier ook weer niet uit halen in FCP. Het enige wat wel werkt is als je de Mojo niet aan je comp hangt.. het zwart zwart blijft :D... dus ja een apperaat wat gewoon niet goed werkt... Daarnaast heb je alleen maar conflicten als je een HD die niet voor Avid is ook aan je firewire hangt... dan flipt Avid helemaal ... Dus Hulde hulde voor het betaalbare en het straight foreward systeem van apple. :D

Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.

Inloggen

Over dit topic

Gestart op 20 juni 2006 door ragoooon

Laatste reactie door Rutger1981

Reageer op dit topic