server admin tools os x server 10.5 werken niet onder 10.6?
martyn op 08 september 2009 #
Gegroet! Ik heb vorige week mijn desktop ge-upgraded naar 10.6 sneeuw luipaard. Nu probeer ik de mac os x server admin tools te installeren, om mijn power mac g4 die Mac OS X Server 10.5 draait te beheren, maar volgens de installer kan dit niet... Wat? Waarom? Hoe ga ik nu mijn PPC-server beheren vanaf 10.6? Heeft iemand hier ervaringen / een idee?
darh op 08 september 2009 #
Je kan met de 10.6 Server Admin tools ook 10.5 servers beheren. Dus gewoon even de nieuwe tools downloaden van apple.com en het werkt weer![]()
madcat op 08 september 2009 #
En als je nu de binary gewoon copyeerd. als het goed is zal de binary van leopard nog zowel ppc als intel hebben
martyn op 08 september 2009 #
darh Je kan met de 10.6 Server Admin tools ook 10.5 servers beheren. Dus gewoon even de nieuwe tools downloaden van apple.com en het werkt weer
Ah, bedankt!
Ik had gezocht naar de server admin tools op de site van appel, maar ik vond alleen de 10.5 tools. Na 10.6 aan de zoekopdracht te hebben toegevoegd, kwam ik wel bij de juiste tools uit. Deze werken uiteraard...![]()
Advertentie
Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.
Inloggen
Over dit topic
Gestart op 08 september 2009 door martyn
Laatste reactie door martyn
Reageer op dit topic