Probleem Time Machine
sushi-one op 11 november 2012 #
Hallo allemaal,
Ik heb een probleem met Time Machine en ik hoop dat iemand mij daar bij kan helpen. Gisteren liep Time Machine vast bij het maken van een nieuwe back-up. Ik hebt deze toen gestopt waardoor er op mijn externe harde schijf een in ‘.inProgress’ bestand kwam te staan. Omdat ik toch graag een nieuwe back-up wilde maken heb ik dit bestand naar de prullenmand versleept.
Hierna is het wel gelukt om een nieuwe back-up te maken maar het lukt me niet om het ‘ .inProgress’ bestand in de prullenmand te verwijderen. Als ik dat probeer krijg ik de volgende melding: ‘ De bewerking kan niet worden voltooid, omdat het onderdeel in gebruik is’ .
Kan ik dit bestand nog wel verwijderen of geeft dat problemen met Time Machine en moet ik hem gewoon in de prullenmand laten staan?
fred44nl op 11 november 2012 #
ik zou dat bestandje terugplaatsen en dan kijken of je het van naam kunt veranderen.
sushi-one op 11 november 2012 #
Dat heb ik net geprobeerd, maar als ik op de rechtermuisknop druk heb ik de optie ‘zet terug’ niet.
Het bestand in de prullenmand was eerst 89 GB, en na het proberen te verwijderen uit de prullenmand is het nu nog maar 995 kB. Hij heeft de reservekopie dus wel verwijderd, maar niet helemaal.
sushi-one op 11 november 2012 #
Helaas, helpt ook niet…ik denk dat Time Machine het bestand toch nog ergens voor gebruikt?
fred44nl op 11 november 2012 #
sushi-one - op 11 november 2012Dat heb ik net geprobeerd, maar als ik op de rechtermuisknop druk heb ik de optie \’zet terug\’ niet.
heb je op dat moment de schijf, waar de backup op staat, wel aangekoppeld ??
sushi-one op 11 november 2012 #
Ja die heb ik aangekoppeld, als ik hem loskoppel dan is mijn prullenmand leeg. Het bestand staat dus in de prullenmand van de externe harde schijf.
GoeieDag op 11 november 2012 #
1- Je moet helemaal geen bestanden uit een TM back-up weggooien op deze manier, en zeker geen inProgess; afblijven dus!
2- Heb je de prullenmand ook met het Finder menubalk commando ‘Veilig legen’ geleegd? Zou ik doen, helpt meestal wel en veel makkelijker als die Terminal.
sushi-one op 11 november 2012 #
Ik weet inmiddels dat ik het bestand inderdaad niet zo had moeten verwijderen.
Veilig verwijderen uit de prullenmand lukt echter ook niet, dat heb ik net geprobeerd.
