probleem met log and transfer in fce
poeka op 08 november 2009 #
Wie weet hoe ik met een Sony-c1000e (avchd) in final cut expres kan inladen met log and transfer?Het is mij tot deze week altijd probleemloos gelukt. Vorige week heb ik een mac book pro gekocht waar snow leopard op zit, sindsdien kan ik niet meer capturen. Terwijl ik daarvoor met Leopard probleemloos kon inladen. Hij herkent de camera wel en de clips verschijnen wel in mijn log and transfer venster maar zodra ik mijn clip in' add to queue' zet geeft hij een error. Eerst had ik dat bij de vorige macbook ook maar dat heb ik opgelost door de preferences op: "apple intermediair codec' te zetten ' Heb ik natuurlijk nu ook weer gedaan maar dat lost het probleem (helaas) deze keer niet op. Kent iemand dit probleem en is dit op te lossen?
BartZwolle81 op 06 oktober 2010 #
Hallo allemaal,
Ik heb een probleem met log and transfer in fce. Ruim een jaar lang heeft het probleemloos gewerkt, maar als ik mijn camera (JVC GZ-HD40) er nu aan hang sluit hij FCE gelijk in zijn geheel af.
Iemand een idee wat dit kan zijn?
Alvast bedankt!
BartZwolle81 op 15 november 2010 #
hallo,
het heeft even geduurd en ik heb de prefs weggegooid... maar het resultaat blijft hetzelfde. Als ik het log and transfer scherm open loopt het programma vast en gooit hij het zelfs dicht. Iemand een idee in welke richting ik nu moet zoeken?
Alvast bedankt!
Advertentie
Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.
Inloggen
Over dit topic
Gestart op 08 november 2009 door poeka
Laatste reactie door BartZwolle81
Reageer op dit topic