Dit is een topic in Community » Forum » Mac Software » Mac Apps (Overige)

OMT 2 werkt niet met windows.

Apple-Luke

Apple-Luke op 12 april 2010 #

Hi,

ik had op school een tussen uur en wat doe je dan? Natuurlijk je gaat naar je favoriete website One More Thing. Alleen draait mijn school nog lekker triest windhoos. En ja, dan start je al met pijn en moeite internet explorer op, kom je er ook nog eens achter dat OMT dan niet werkt.

De site word wel weergeven alleen na 3 seconden verschijnt er een schermpje met: '' deze bewerking word afgebroken ''. En vanaf dat moment verschijnt er een error pagina . Weet iemand hier de oorzaak van ?Ik moet wel op de hoogte blijven op school :P

Gr. Luuk van de Vin

timosterrenkunde op 12 april 2010 #

Het lijkt mij dat je school een deel van het internet heeft geblokkeerd

Maikelw

Maikelw op 12 april 2010 #

Ik surf altijd met Safari, maar heb voor jou speciaal even die crap software opgestart :D

Ik denk dat het aan je school ligt

MartijnH

MartijnH op 12 april 2010 #

Op welke school zit je?
Ik zit op het ROC en bij ons gebeurd dat ook, onder ie 6 en windows 2003..

Apple-Luke

Apple-Luke op 12 april 2010 #

Dat word een telefoontje naar het systeembeheer

thx voor het uitzoeken

Apple-Luke

Apple-Luke op 12 april 2010 #

ja wij hebben idd IE6

Koen van Tongeren

Koen van Tongeren op 12 april 2010 #

OMT is inderdaad niet meer compatible met IE 6. Die browser wordt volgens onze statistieken vrijwel niet meer gebruikt door onze lezers. Daarnaast zou het compatible maken grote implicaties hebben voor het ontwerp en de functionaliteit van de site. Ik vrees dat er dan ook niets anders voor je op zit dan zeuren bij je school om (eindelijk) eens te upgraden.

Overigens: het is ons bekend dat IE 7 momenteel ook in sommige gevallen een foutmelding geeft. Deze bug wordt zo snel mogelijk verholpen.

Evil Otto

Evil Otto op 12 april 2010 #

hier werkt t wel, google Chrome.

gepeterd

gepeterd op 12 april 2010 #

Het is slecht van jouw school dat IE6 nog gebruikt wordt, dat gezwel komt uit 2001. Tijd voor een update zou ik zeggen:P

Ps. er zullen wel heel wat meer sites niet werken op IE6
( wijstoppenook.nl )
( ripie6.com )

hansiedejong op 12 april 2010 #

Bij ons op school werkt hij ook niet onder IE7.

Jasperduck78

Jasperduck78 op 12 april 2010 #

Bij ons op school werkt het ook niet!

Miti96 op 12 april 2010 #

Bij ons wel, ik weet niet welke IE ze gebruiken.

Vtenvoorde

Vtenvoorde op 12 april 2010 #

Bij mij op het werk ook nog IE6.
Zo zijn er nog veel meer, ik kan nooit wachten om naar huis te gaan.......

fin

fin op 13 april 2010 #

Download Google Chrome portable (even googelen dan vind je het), zet het op je USBtje en dan kun je altijd op elke windhoos doos naar OMT surfen!

Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.

Inloggen