macbook pro snel krassen?
chrisy op 22 juli 2010 #
Ik heb een nieuwe macbook pro 13 inch, ik heb hem nog niet buiten huis gebruikt maar over een jaar wil ik hem op school gebruiken. Zal ik er een Zagg shield op doen of krast de macbook niet zo snel?
glennevens op 22 juli 2010 #
De unibody behuizing van mijn MacBook heeft zo goed als geen krassen na meer dan 1,5 jaar gebruiken. Ik verplaats hem veel, neem hem mee op de trein, naar de les, ... Om hem te transporteren gebruik ik wel steeds een sleeve en een degelijke rugzak.
Ook krassen op het scherm heb ik niet. Dat lijkt me wel goed krasbestendig.
Muurtegel op 22 juli 2010 #
Zo lang je hem tijdens gebruik op een veilige ondergrond zet en tijdens het vervoeren in een nette tas doet, heb je geen bescherming nodig..
Er komen alleen krassen op als je er met iets scherps overheen gaat. Dat kunnen sleutels zijn, of zand in je sleeve.
Maar hoe vaak gebeurt dat nou? Als je goed met je notebook omgaat gebeurt het nooit. Ik heb na bijna een jaar ook nog geen krassen.
edit: Het is niet alsof je hem elk uur een paar keer uit je broekzak haalt..
iberno op 22 juli 2010 #
Moet zeggen dat een suikerkruimeltje op tafel wel een vervelend krasje kan geven.... Mocht je een ring dragen om je duim of pink moet je ook voorzichtig zijn... maar als je m met beleid behandeld en niet teveel op tafel schuift als deze intensief gebruikt word (etensrestjes) zou ik me niet te druk maken
arri op 23 juli 2010 #
niet een antwoord, slechts een (filosofische) gedachte:
het is gewoon een apparaat, wat door gebruik zal slijten.
wees voorzichtig met je spullen, maar accepteer gewoon
dat krassen en andere slijtage er nu eenmaal bijhoren.
maakt het leven zo veel prettiger...
(algemeen van toepassing…op alles)
arri op 23 juli 2010 #
een voorbeeld (foto uit 2006):
dit apparaat doet het nu ook nog steeds, en eigenlijk vind ik hem veel mooier dan mn nieuwe mbp:
Niiiiiickk op 23 juli 2010 #
Een half uit elkaar hangende body, een kapot scherm.... en jij doet ons geloven dat je dit mooier vindt, dan een Macbook Pro... Haha!
Osipz op 23 juli 2010 #
Zuinig zijn op je spullen is natuurlijk altijd belangrijk, het eerste krasje is bijna een levenscrisis. Maar laatst na een keynote speech zag ik de MacBook van de spreker van dichtbij en dat ding zat me onder de krassen en de slijtageplekken! Liep nog als een tierelier, deed alles wat het moest doen, maar de buitenkant was zo mooi afgeleefd, dat de eigenaar er tegenop zag om een nieuwe te kopen. Hij voelde zich dan zo'n beginneling, zei hij, terwijl de afgeragde MacBook de indruk wekte van een profesional die zijn MacBook heel intensief gebruikt.
Advertentie
Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.