Dit is een topic in Community » Forum » Algemeen » Winkels & Providers

Levertijd iPhone 4S 6-10 weken?

McShamus op 26 januari 2012 #

Ik heb bij phoneshop.nl de 4S besteld. In eerste instantie gaf men 5 werkdagen op als levertijd. Vrijwel direct na de bestelling werd de status ineens 10 werkdagen. Toen 3 weken en daarna 3 - 6 weken.

Inmiddels staat de levertijd op 6 - 10 weken. Is dit realistisch, of heeft dit bedrijf een probleem dat men liever niet aan de grote klok hangt?

2 jaar geleden heb ik er mijn 3GS besteld. Snelle levering, prima service. Ik snap dat de 4S een populair toestel is, maar 2,5 maand wachten?!

Iemand hier een verklaring voor?

bjorngra

bjorngra op 26 januari 2012 #

Zo zeg. Nu nog 2,5 maand wachten? Lijkt me niet.
http://www.kieskeurig.nl/gsm/apple/iphone_4s_16gb/prijzen/bezorgen/977857/#prijzen

wwgnr op 27 januari 2012 #

Heel leuk die site, maar dat blijft ook maar een indicatie. Ik heb mijn 4s (32g zwart) bij belcompany besteld en de levertijd was daar 5-10 werkdagen, uiteindelijk had ik hem na 3 weken thuis. Geeft verder niet, maar volgens mij is er geen pijl op te trekken. Tot nu toe heeft alleen de site van hi de actuele voorraad op de site staan (die is nu ook weer op).

McShamus op 28 januari 2012 #

Ik hoorde in mijn omgeving een verhaal van iemand die al sinds oktober op z'n 4S wacht... Word ik niet echt vrolijk van.

Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.

Inloggen

Over dit topic

Gestart op 26 januari 2012 door McShamus

Laatste reactie door McShamus

Reageer op dit topic