iPhone denkt dat koptelefoon erin zit zonder dat ie erin zit
sturb op 24 juli 2009 #
Mijn iPhone denkt constant dat de koptelefoon erin zit, terwijl deze er al lang niet meer in zit. Best lastig, want dat betekent dat ik niet kan bellen, zonder dat ik een koptelefoon erin doe. Als ik het volume omlaag doe aan de zijkant komt er ook in het scherm te staan dat "de koptelefoon" omlaag gaat. Iemand dit vaker gehad?
Moriarty op 24 juli 2009 #
Misschien hier de gouden tip? http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=474745
sturb op 24 juli 2009 #
Hmm heel snel er in en eruit werkt niet. Ga morgen maar eens met een wattenstaafje aan de gang.
AdriaanB op 24 juli 2009 #
heel vaak achter elkaar snel erin/eruit! Stuk of 20 keer doen en hij doet het weer!
syltheboy op 24 juli 2009 #
Bij de iPhone van m'n vader kwam dit probleem maanden terug ook voor en toen heeft hij de oordopjes heel vaak achter elkaar snel erin en eruit gedaan. Het probleem was meteen verholpen, maar later kwam het weer terug en toen heeft hij dezelfde handelingen vericht.
sturb op 25 juli 2009 #
een wattenstaafje werkt perfect! En er kwam me toch een rotzooi uit dat wil je niet weten. Toch jammer dat zoiets eenvoudigs zoveel onrust kan veroorzaken. Maar hij is gelukkig weer gemaakt!
sturb op 25 juli 2009 #
Aaaaaargh nu is het weer... wordt er niet goed van. Zou schoonmaken met een in alcohol gedronken wattenstaafje schade aanbrengen? Of kan een APR er naar kijken? Want als dit om de dag gebeurd zou ik het toch wel erg jammerlijk vinden.
ATT op 29 juli 2009 #
sturb Aaaaaargh nu is het weer... wordt er niet goed van. Zou schoonmaken met een in alcohol gedronken wattenstaafje schade aanbrengen? Of kan een APR er naar kijken? Want als dit om de dag gebeurd zou ik het toch wel erg jammerlijk vinden.
Zou ik niet doen want als ik me niet vergis zit daar ook de "watersensor". Als deze vochtig is veranderd hij van kleur (naar rood) en vervalt je garantie. Dit is voor Apple/T-mobile bewijs dat je waterschade hebt en het dus je eigen schuld hebt. Heb je bovenstaande tips al geprobeerd..?
sturb op 30 juli 2009 #
Jups, achter een volgens: heel vaak het stekkertje in en uit. Droog wattenstaafje. En de "software" oplossing natuurlijk ook (dat ie in ipod mode blijft steken als je hem locked)
Nu doet hij het weer een dag of twee perfect. Steek er vanaf nu maar geen headphones meer in![]()
Advertentie
Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.