Dit is een topic in Community » Forum » iOS Software » iOS

iphone 3.0 pincode

ger010 op 19 juni 2009 #

Hoi probeer de telefoon van mijn collega te upgraden. Loop tegen een probleem aan dat ze haar simcode niet kent maar goed (vrouwen)... Ik zie echter in het scherm staan "doe een simkaart in de telefoon zonder pincode" Ze heeft echter wel een pincode op haar telefoon zou dat een probleem geven ? groeten, Ger.

driesdk op 19 juni 2009 #

natuurlijk, zonder pincode kan je enkel de hulpdiensten bellen. Het was anders wat nutteloos geweest met pincodes te werken als je het ook zonder zou kunnen

ger010 op 19 juni 2009 #

is de pincode niet de code die je zelf erin zet ?

Macs

Macs op 19 juni 2009 #

Er staat op een simkaart altijd een pincode, en indien je wenst kan je die aanpassen. Als je je pincode verloren bent, is er slechts één optie: naar je provider gaan en vragen om een nieuwe pincode op de simkaart te zetten.

ger010 op 19 juni 2009 #

thx

franssie op 19 juni 2009 #

er is nog een manier, toen je de sim kaart kreeg zat daar een PIN code en een PUK code bij. Als je 3x een foute PIN code invoert gaat ie vragen om de PUK (lange!) code. Ben je je "PUK code papiertje" kwijt dan kan t-mobile een nieuwe aanmaken, dat kan je aanvragen op de site of even bellen. Zijn dacht ik wel kosten aan verbonden maar als je een lieve klant bent kan je altijd beter even bellen, soms zijn ze ook wel lief voor hun klanten (zoals toen ik eens een van mijn dou-sims kwijt was kreeg ik gratis nieuwe).

RoyHochstenbach

RoyHochstenbach op 19 juni 2009 #

Als je zo'n melding krijgt, dan kan je ook gewoon op Ontgrendelen drukken en dan de PIN code intikken.

Thoomas

Thoomas op 19 juni 2009 #

Haha, maar dat is juist het probleem. Die collega weet de pincode dus niet.

Cardigan

Cardigan op 20 juni 2009 #

Gewoon bellen naar T-Mobile. Situatie uitleggen en dan krijg je de PUK code gewoon gratis. Met behulp van de PUK code kun je een nieuwe PIN code instellen.

Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.

Inloggen

Over dit topic

Gestart op 19 juni 2009 door ger010

Laatste reactie door Cardigan

Reageer op dit topic