Dit is een topic in Community » Forum » Casual » Lounge

Hoe vond jij 2011?

Afroman

Afroman op 29 december 2011 #

Hoe was 2011 voor jou? Een goed jaar? Een kutjaar? Een normaal saai jaar?

Voor mij was echt echt een fantastisch jaar.
-Ik heb mijzelf ontplooid
-Ik heb mijn nieuwe talenten ontdekt
-Ik ben fototechnisch/grafisch veel beter geworden
-Echt een shitload aan concerten gedaan
-Veel steun gehad van mijn vrienden
-Mijn diploma gehad van mijn vorige opleiding
-Aangenomen op het fucking GLR
-Nieuwe vrienden gekregen.
-En 14 concerten geboekt voor 2012.

Echt een fantastisch superjaar is het geweest!

AppleStef

AppleStef op 29 december 2011 #

- Ik heb een goede richting die me wel ligt. (wetenschappen)
- Ik ben overgegaan (gelukkig).
- Vrienden verloren, uit elkaar gegroeid.
- Ik heb een hobby gevonden. (fotobewerking, technologie)
- Ik heb echt kut momenten gehad.
- Vrienden bij gekregen, en mensen beter leren kennen.
- ...

Gemixt jaar dus.

Pete.Z

Pete.Z op 29 december 2011 #

Helemaal kut, door persoonlijke omstandigheden.
Tja, hopelijk 2012 wat beter.

diotav

diotav op 29 december 2011 #

Pete.Z - op 29 december 2011Helemaal kut, door persoonlijke omstandigheden.

Idem. In 2012 beginnen we weer helemaal opnieuw!

Mac Daddy

Mac Daddy op 29 december 2011 #

Het begon goed met een nieuwe baan. Eind zomer wat minder, omdat baan weer kwijt was.
Maar einde van het jaar weer top, want nu weer een nieuwe baan.
Maar over het algemeen een kabbelend jaartje. Niet veel hoogtepunten.

2012 gaan we anders aanpakken. Meer geld verdienen, freelancen, en bovenal! Genieten!

vogel

vogel op 29 december 2011 #

Het leven begint bij veertig, zeggen ze.
Vooralsnog klopt het. De eerste helft van dit jaar was zaad, vanwege een project waarin ik met een onmogelijk persoon moest werken. Toen ik aangegeven had dat het echt niet meer ging is eigenlijk alles veel beter gegaan.
- Ik studeer weer piano.
- Ik studeer voor mij nieuwe muziek op de piano.
- Ik kan veel beter met stress situaties omgaan en dat komt voornamelijk door coaching.
- Ik barst van de plannen voor volgend jaar en voel dat ik ze ook waar ga maken.

Nice topic, Afro!

Hostyle

Hostyle op 29 december 2011 #

2011 was een goed jaar, niet spectaculair maar het kende genoeg leuke momenten
- leuke klussen gedaan in huis
- alweer 6 jaar gelukkig samen met mevrouw Hostie
- gestart met motorrijlessen
- veel nieuwe motorgear gekocht
- mijn rijbewijs gehaald
- een motor gekocht
- mevrouw Hostie die haar motorrijbewijs haalt
- leuke nieuwe opdrachten op mijn werk

Minder was het vertrek van mijn broer en zijn gezin naar Aruba. Gelukkig zijn ze nu weer een paar weken in Nederland en hebben ze de feestdagen hier gevierd.

In 2012 gaan we natuurlijk verder met het motorrijden en wordt het tijd dat mevrouw Hostie en ik weer eens goed op vakantie gaan. Na 2 jaar niet op vakantie en een slecht bevallen vakantie in Tunesië wordt het tijd voor een goede vakantie. Aruba staat op de planning

phd1975

phd1975 op 29 december 2011 #

2011 was een aardig jaar, met pieken en dalen.

- begin 2011 last van mijn ogen gehad: oorzaak iets psychisch. Gelukkig een stuk beter nu.
- mijn camera (en mezelf) kunnen voorzien van de Canon EF 24-105mm f/4.0
- mooie vakantie's gehad zowel in Egypte als een hele mooie rondreis door West Amerika.
- de vakantie helemaal kunnen bloggen op de iPad icm WordPress. Werkte echt perfect.
- een trotse bezitter kunnen worden van een Apple Imac 27"
- vliegtickets met autohuur geregeld voor 2012. De vakantie ligt al vast voor volgend jaar

2012 wil ik me (nog meer) verdiepen in fotografie en me ook voornemen dat ik minimaal 10 mooie foto's maak per maand. Voor de rest rustiger aan te doen, en me meer richten op het genieten. Ook heb ik me voorgenomen om iets minder geld uit te geven en meer te sparen.

THX-1138 op 29 december 2011 #

kut. Dood en ziekte alom. O ja, ik wil een baan!

IBram15

IBram15 op 29 december 2011 #

Hier ook een aardig jaar, veel leuke aankopen gedaan, met oa een nieuwe iPhone, en iMac. Verder heb ik nu een nieuwe richting gekozen, die mij erg ligt. Ik heb een leuke nieuwe klas, en de resultaten zijn goed.

De verkoop van de camping wil maar niet opschieten. Veel mislukte pogingen, en de banken laten ons maar wachten. Je kunt niks doen omdat je niet weet hoe het volgende week is, hierdoor staat alles stil! Dat is echt waardeloos!

Hopelijk gaat dit in 2012 een stuk beter. Verder wil ik in 2012 een camera kopen, en me gaan verdiepen in de fotografie, en meer gaan doen met Photoshop.

SunKeeper

SunKeeper op 29 december 2011 #

Mooi topic inderdaad.

Over het algemeen was 2011 sowieso beter dan 2010 voor mij. Dat kwam vooral doordat ik in februari 2010 een goede vriendin verloren ben, die op haar 21ste ineens besloot in Duitsland te gaan wonen, zonder iets te zeggen, en al haar vrienden en familie achter te laten.
Volgende maand was het weer raak. Een meisje van 14 die ik al 2,5 jaar intensief begeleidde, had zichzelf niet meer in de hand tijdens een paniekaanval en rende onder een trein. Waardoor de paniekaanvallen ontstonden is nooit duidelijk geworden. Toen ik hoorde dat zij er niet meer was heeft voor mij de wereld 2 weken stilgestaan. Als dat niet genoeg was overleed in april mijn oma onverwachts.

Enfin, maar dit topic ging over 2011.

- mijn andere oma krijgt steeds meer last van de ziekte van Altzheimer
- ontdekte in oktober dat het ROC zonder het te laten weten mij de verkeerde opleiding had toegewezen, 8 weken van het jaar weggegooid

- veel goede muziek ontdekt en gekocht
- goede deal gemaakt en MacBook voor MacBook Pro omgewisseld
- iPad in huis gekomen; eindelijk mijn ouders overtuigd en daar zijn ze zelf ook blij mee
- heel veel ervaring opgedaan op werk en stage, veel geleerd
- diploma gehaald met 60 studiepunten en alle andere vereisten voor basisjaar ICT
- autorijles gestart, loopt goed, binnenkort examen doen
- nieuwe vrienden leren kennen
- geld voor toekomst opzij kunnen zetten
- meer van het leven leren genieten en minder moeilijk denken

Afroman

Afroman op 29 december 2011 #


Over het algemeen was 2011 sowieso beter dan 2010 voor mij. Dat kwam vooral doordat ik in februari 2010 een goede vriendin verloren ben, die op haar 21ste ineens besloot in Duitsland te gaan wonen, zonder iets te zeggen, en al haar vrienden en familie achter te laten.
Volgende maand was het weer raak. Een meisje van 14 die ik al 2,5 jaar intensief begeleidde, had zichzelf niet meer in de hand tijdens een paniekaanval en rende onder een trein. Waardoor de paniekaanvallen ontstonden is nooit duidelijk geworden. Toen ik hoorde dat zij er niet meer was heeft voor mij de wereld 2 weken stilgestaan. Als dat niet genoeg was overleed in april mijn oma onverwachts.

Bah, dat is behoorlijk hardcore zeg!

inawt

inawt op 29 december 2011 #

Hoewel er een aantal erge dingen zijn gebeurd in mijn omgeving en met mijzelf, kijk ik toch positief terug op het jaar. Veel plezier gehad op school, een aantal prachtige concerten met de harmonie gespeeld en veel gefeest.

stavos

stavos op 29 december 2011 #

SunKeeper - op 29 december 2011..die ik al 2,5 jaar intensief begeleidde..


Begeleiding?? In/als wat?

2011 was eigenlijk wel een goed jaar. Laatste 2 maanden van 2010 ben ik bij een nieuwe baan begonnen, waar ik in 2011 behoorlijk mijn draai gevonden heb (met contractverlenging als gevolg). In begin 2011 ging alles goed, druk bezig geweest met de zoektocht naar een koopwoning in een echte stad. Maar in februari helaas veel te snel al afscheid moeten nemen van onze balkontijger.
Vrij snel daarna een woning gevonden en gekocht. Na alle verbouwingen, de verhuizing en onze draai gevonden te hebben, zijn er 2 nieuwe huisgenootjes bij gekomen. In 2011 geen vakantie (grote nadeel van geld, het is maar 1 keer uit te geven), dus de vertrekdatum in 2012 staat al vast.

Hele duidelijke plannen voor 2012 heb ik nog niet, behalve het "goede voornemen" om minimaal statistisch gezien mijn werkzaamheden te verbeteren ten opzichte van dit jaar.

Lothian

Lothian op 29 december 2011 #

Mooi jaar, allemaal gezond en wel hier in huis, daarnaast een aantal mooie exposities mogen 'hebben' met de nodige leuke reisjes.
Voor 2012, gezond en wel graag.

SunKeeper

SunKeeper op 29 december 2011 #

stavos - op 29 december 2011
SunKeeper - op 29 december 2011..die ik al 2,5 jaar intensief begeleidde..

Begeleiding?? In/als wat?

minimaal statistisch gezien mijn werkzaamheden te verbeteren

Wattes?

Die begeleiding ging uit van een Buddy-project (zo heet het eenmaal) bij een geestelijk gezondscentrum (wat ook wel eens 'inrichting' genoemd wordt)

Dat meisje kende ik al langer omdat zij op de zelfde basisschool zat als ik. Door haar regelmatige paniekaanvallen raakte ze langzamerhand al haar vrienden en vriendinnen kwijt, omdat ze constant moest letten op omgeving/geluiden/personen die in haar buurt waren. Dit werd op den duur zo erg dat ze dus in een 'inrichting' belandde.

Omdat ik daar ook wel eens langs moest voor verschillende testen (er werd toen gedacht dat ik autisme had, bleek uiteindelijk niet zo te zijn) leerde ik haar beter kennen, en viel bij anderen in de omgeving op dat we een goede invloed op elkaar hadden. (vriendschappelijk gezien, niet relationeel) Ik kon haar in de meeste gevallen kalmeren als ze een paniekaanval kreeg.

Tot het moment ruim 2 jaar later. Één of andere psychiater had bedacht dat ze in een kliniek in Den Haag betere zorg konden bieden. Haar ouders wilden die kans wel wagen, ondanks dat wij ertegen waren. Maar zie daar als minderjarigen maar tegenin te gaan. Ik kon niet mee, en moest haar alleen laten gaan. Ze was er 12 dagen toen ik het bericht kreeg.
Vrijdag 19 maart 2010, ik vergeet het nooit meer. De rest staat hierboven.

stavos

stavos op 29 december 2011 #

Ik ken de details van de situatie niet en wil er ook geen makkelijk oordeel over geven, maar ik kan me een aantal redenen voorstellen om een minderjarige niet zo'n dergelijke verantwoordelijkheid te geven als het op begeleiding aankomt. Zeker niet als dit de gevolgen kunnen zijn. Desondanks blijft zo'n ervaring gewoon zwaar klote..

En om op je vraag terug te komen; sommige beroepen, eigenlijk heel veel beroepen, werken met cijfertjes.. Zo ook de wetenschap. En momenteel heb ik een functie waarin ik verantwoordelijk ben voor een aantal van die cijfertjes. Ik heb afgelopen week, bij het afsluiten van de werkzaamheden voor 2011, de cijfers bekeken van afgelopen jaar en daarbij tot de conclusie gekomen dat er een hoop te verbeteren is voor aankomend jaar. En die statistieken wil ik aankomend jaar dus aanpakken.

W0utR

W0utR op 31 december 2011 #

Ik vond 2011 en fantastisch jaar

  1. Eindelijk afgestudeerd
  2. Heel wat nieuwe vrienden gemaakt en interessante personen ontmoet
  3. 3 maanden stage gelopen in China
  4. 2 maanden gewerkt in Hong Kong
  5. Job aanbieding gekregen van hetzelfde bedrijf waardoor ik terug naar ginder ga
  6. Mezelf wat meer leren kennen

joke_name op 31 december 2011 #

Ik vond 2011 een mooi jaar.

Veel dingen geleerd over mezelf maar ook over de dingen om me heen.

2 prachtige televisie projecten gehad.
Super mooie reis naar Australië
Helaas daarna even wat minder doordat ik teveel hooi op me vork had genomen na me vakantie.

Volgende jaar wordt hopelijk een fanatisch jaar.
Doelen zijn al gesteld en moeten nu alleen nog gehaald worden.

No_Name

No_Name op 01 januari 2012 #

Waarom heeft niemand het tot nu toe over Steve gehad ?

Reageer

Over dit topic

Gestart op 29 december 2011 door Afroman

Laatste reactie door MrHammond

Reageer op dit topic