Dit is een topic in Community » Forum » Mac Hardware » Randapparatuur

harde schijf met een vreemde aansluiting

migel

migel op 07 maart 2007 #

lollll

jspr op 07 maart 2007 #

[size=9:0e5edb0f7e]Je koopt iets zonder te weten of het past?[/size:0e5edb0f7e] Succes

Fostar82 op 07 maart 2007 #

Is misschien handig als je er ff bij verteld wat voor merk en type het is...

migel

migel op 07 maart 2007 #

lollll

Esquare

Esquare op 07 maart 2007 #

En heeft jouw G4 een SATA-controller? Blijkbaar niet.

migel

migel op 07 maart 2007 #

lollll

sypie

sypie op 07 maart 2007 #

Volgens mij kun je goedkoper uit zijn door deze schijf weer terug te brengen en om te ruilen voor een IDE geval. De Huidige computers worden uitgerust met SATA. De oudere computers nog met een brede aansluiting (ter herkennen aan een stuk of 40 pennetjes) Dat zijn de IDE schijven. Veel plezier er mee..

KingCarp

KingCarp op 07 maart 2007 #

Je moet een ATA schijf hebben, geen SATA.

migel

migel op 07 maart 2007 #

lollll

apenstaartje

apenstaartje op 07 maart 2007 #

Denk er ook even aan dat je waarschijnlijk geen hele grote hds in die mac kan stoppen.. Weet zo gauw niet tot hoeveel GB ondersteund wordt, maar dat zou best eens van 120 of 180 GB kunnen zijn.

sypie

sypie op 07 maart 2007 #

migel ja maar de verpaking is open

Morgen proberen om te ruilen, gaat dat niet dan leg je die schijf in de kast totdat je straks een keer opwaardeert naar een Macpro, dan kun je die schijf wel weer gebruiken

Nikita

Nikita op 07 maart 2007 #

KingCarp Je moet een ATA schijf hebben, geen SATA.

Oftewel IDE, maar dan zit je met die G4 / 400 met de beperking van maximaal 128 GB per schijf. Kan een nadeel zijn... Overigens zie ik het niet zo in om een echt grote schijf in zo'n oude computer te plaatsen, lijkt me wat overkill voor wat je er nog mee kan doen. Oh, verpakking is open, is meestal niet zo'n probleem bij de meeste winkels. Als de verpakking maar weer netjes dichtmaakt. Waar heb je 'm gekocht?

tonie

tonie op 07 maart 2007 #

Je kan nog altijd een extern doosje kopen waar je het instopt en aansluit via firewire of usb (wel 2.0). Dan heb je ook geen problemen met de controller van de mac.

Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.

Inloggen

Over dit topic

Gestart op 07 maart 2007 door migel

Laatste reactie door tonie

Reageer op dit topic