Gebruikersaccounts op Mac mini / Plex
BoraTDI op 08 januari 2012 #
Deze week ga ik afscheid nemen van mijn iMac uit 2009 en daarvoor in de plaats komt een nieuwe Mac mini met 2 iPads. Aan de Mac worden twee externe harde schijven gehangen en daarop staan films, muziek, foto's en documenten. Deze staan in verschillende mappen. Nu is het zo dat deze mappen niet door iedereen gezien mogen worden of gewijzigd. De muziek in iTunes mag iedereen beluisteren maar niemand mag er wijzigingen in aanbrengen.
Via Plex willen we de muziek kunnen benaderen of films en foto's bekijken op de tv of op de individuele iPads (of mijn iPhone). Mijn vraag is, kun je de Ipads/Mac mini zodanig instellen dat je geen of beperkte toegang hebt via Plex, of een andere wijze, tot bepaalde mappen?
Dank je wel alvast.
basbrouwers op 09 januari 2012 #
Via een Mac kun je dat instellen. Via Plex niet.
Plex heeft de functie als Remote. De Remote ziet alles en kan niet beperkt worden wat ik weet.
BoraTDI op 09 januari 2012 #
Dus gewoon in OS X gebruiksaccounts aanmaken en dan zijn ze vanaf de iPad niet te zien afhankelijk van welk gebruikersprofiel gebruikt wordt?
Advertentie
Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.
Inloggen
Over dit topic
Gestart op 08 januari 2012 door BoraTDI
Laatste reactie door BoraTDI
Reageer op dit topic