Dit is een topic in Community » Forum » Mac Software » Mac Apps (Overige)

Garmin Update 2009 Europe voor Nüvi

E.Rhijnsburger

E.Rhijnsburger op 13 december 2008 #

Vandaag geprobeerd de update van de Europese kaart 2009 voor de Nüvi 360T te verkrijgen na een e-mail van Garmin at-ie beschikbaar was. DVD kon niet in Nederland geleverd worden. Toen de download geprobeerd. Na betalen via de Duitse website moest ik doorklikken ("Jetzt downloaden") maar daar kreeg ik dus "Error. This page does not exist." Maar dus wel betaald. Mailtje naar de Europese klantenservice (in Italië, zo te zien) gestuurd dat ik mijn geld terug wilde (80 euro). Uiterst vervelend. Waarschuwing voor OMT'ers dus? Heeft iemand toevallig een oplossing hoe wel te handelen? Oja ik heb Mozilla Firefox gebruikt op mijn Intel iMac van 1 jaar oud met Leopard 5.5 dus daar zal het niet aan liggen?

Star65

Star65 op 13 december 2008 #

Is het voor de Nüvi de 2009 NT versie? Dan kan ik het kaartmateriaal (mac versie) voor je verzorgen, maar je moet zelf een unlock code hebben.

E.Rhijnsburger

E.Rhijnsburger op 13 december 2008 #

Is al opgelost. Een kwartier later krijg je een e-mail met een link waar je wel mee kunt downloaden. Staat dus niet vermeld als je het koopt. Vrij onduidelijk. Ook het installeren is vrij onduidelijk. De Nederlandse stem is weg; via veel gezoek kan je die via een tweede download van WebUpdater (1e bij gekochte kaart gaat niet goed) weer installeren. Hele dag mee bezig geweest tussen het optuigen van de Kerstboom door.

Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.

Inloggen

Over dit topic

Gestart op 13 december 2008 door E.Rhijnsburger

Laatste reactie door E.Rhijnsburger

Reageer op dit topic