Flashfilmpjes niet normaal kunnen afspelen
ChristiaanW op 20 oktober 2009 #
Hoi, Altijd als ik een flashfilmpje wil afspelen, al is het zo simpel als een nietHQ YouTubefilmpje, dat het in het begin behoorlijk hapert en in het filmpje zelf ook niet echt vloeiend wil verlopen. Ik heb de allernieuwste MBP 15" middelste editie, en verwacht dat die toch wel normaal een stom filmpje op internet kan afspelen. Helemaal een drama zijn de filmpjes van GeenStijl.tv.
St. Mobbs op 21 oktober 2009 #
Vergeet niet dat de HQ-filmpjes van YouTube vaak in mp4-formaat zijn. Ik denk eerder dat je hele flashspeler het niet goed doet. Misschien even bij Adobe.com de nieuwste versie ophalen?
ChristiaanW op 16 november 2009 #
S. Mobbs Vergeet niet dat de HQ-filmpjes van YouTube vaak in mp4-formaat zijn. Ik denk eerder dat je hele flashspeler het niet goed doet. Misschien even bij Adobe.com de nieuwste versie ophalen?
Even late reactie. Ik heb volgend Adobe de nieuwste. Is er iemand die nog tips/ideeën heeft? Ook scrollen gaat niet echt vloeiend in Firefox, zou dat er iets mee te maken kunnen hebben?
they op 16 november 2009 #
Bij firefox kan je "vloeiend schuiven" inschakelen. Het flash probleem heb ik soms ook. Ik gebruik nu safari + clicktoflash (even googlen), en dan lopen de filmpjes alles soepel.
ChristiaanW op 16 november 2009 #
Hmmm, is dat er niet voor Firefox. Ik vind het scrollen in Safari zo "langzaam". Gebruik onder Firefox ook de Smooth Scrolling plugin. Bovendien werkt de 3 vinger swipe omhoog en omlaag niet voor HOME en END in Safari, anders zou ik het graag gebruiken.
Advertentie
Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.
Inloggen
Over dit topic
Gestart op 20 oktober 2009 door ChristiaanW
Laatste reactie door ChristiaanW
Reageer op dit topic