Cut The Rope uitgebracht in de Mac App Store
Yoeri op 22 februari 2012 8 reacties Laatste door Lauwrence

Ontwikkelaar Zeptolab heeft de populaire iOS-game Cut The Rope uitgebracht voor de Mac. In Cut The Rope is het de bedoeling om touwen door te snijden zodat je een snoepje in de mond van Om Nom krijgt. Onderweg dien je de sterren te verzamelen om nieuwe levels vrij te spelen. Met 250 levels houdt dat je wel even zoet.
Cut The Rope is voor €3,99 beschikbaar in de Mac App Store.
Ook lezen
- Wel of geen sneltoetsen na 1 juni?
- Sandboxing voor Mac-apps wéér uitgesteld
- 100 miljoen downloads in Mac App Store
- Met vier man split-screen gamen met AirPlay Mirroring
- Waarschuwing voorkomt twee keer kopen Mac App Store
- Mac App Store voor ondernemers; moeilijker kunnen we het niet maken
- Lion en nieuwe MacBook Air op 19 juli?
- Lion: direct overstappen of wachten?
- Gratis upgrade Lion bij aankoop Mac
- Lion: binnenkort in de Mac App Store
Advertentie
Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.
8 reacties
ipieter01 op 22 februari 2012
Ik neem aan dat ze dan levels hebben weggelaten waar je multi-touch voor nodig had of dat je de magic trackpad kunt gebruiken. Al lijkt dat laatste mij wel onhandig.
Macinzon op 22 februari 2012
@ipieter01 Ik mag het hopen hehe.
‘t is overigens trouwens een tof spel, zeker het geld waard als iOS-versie met extra levels updates eens in de zoveel tijd.
Twentyeyes op 22 februari 2012
Vind het alleen altijd zo jammer dat developers vaak een app van 0,79 plotseling 3,99 waard vinden omdat ze het spel geport hebben. Tuurlijk mag je een leuke winst maken, maar een vervijfvoudiging van de prijs omdat je je code X86 of X64 geschikt hebt gemaakt.. Nee, beetje lafjes. Zou liever 3,99 zien voor een spel dat dan op zowel iPad, iPhone, Apple TV als Mac draait. Een echte Universal app
!
jordy_H. op 22 februari 2012
je kan het gratis spelen in safari:
http://www.cuttherope.ie/ (normaal gezien toch)
bugboy op 22 februari 2012
Zonder multitouch is het vrijwel niet te doen en is de gameplay een heel stuk minder.
iPredict op 22 februari 2012
Naar mijn mening hebben ze de iOS versie al verpest door reclame, spelelementen die niks toevoegen en zo veel levels dat de essentie en charme van het oorspronkelijke spel weg is.
En nee ZeptoLab, CtR hoeft niet 5x zo duur te zijn als op iOS omdat het scherm van een mac groter is. Code is code, en tussen mac en ios zit amper verschil.
Stijndebacker op 23 februari 2012
Even terzijde, weet er iemand soms de reden waarom de rockstar games uit de mac appstore zijn verdwenen?
Lauwrence op 23 februari 2012
Te duur om interessant te zijn.
Vind trouwens die hele lofzang over IE 10 en HTML 5 op genoemde site misselijkmakend. Alsof IE daarin uniek is.