Tim Cook promoveert zijn eerste medewerker
Lucas op 01 september 2011 7 reacties Laatste door hummel003
Hij is nog maar net CEO, of daar heeft hij al iemand gepromoveerd. Tim Cook benoemde vandaag Eddy Cue tot Senior Vice President van Internet Software en Services. Hij zal in zijn nieuwe functie binnen het ‘dream team‘ rechtstreeks rapporteren opperbaas Tim Cook.
Met deze benoeming geeft Apple aan dat de rol van haar internetdiensten steeds groter wordt. Eddy Cue, al 22 jaar werkzaam bij Apple, is verantwoordelijk voor alle online winkels (App Store, iTunes Store, iBook Store), iCloud en iAd. In 1997 was hij al de drijvende kracht achter de online webwinkel van Apple. In haar eerste maand draaide de webwinkel maar liefst 12 miljoen dollar aan omzet.
Het team van Senior Vice Presidents zal binnenkort nog een nieuw gezicht krijgen. Zo verlaat Ron Johnson Apple CEO van JC Penney te worden. Er zal dus een nieuwe baas van alle fysieke Apple Stores moeten komen. Ook is er een kans dat de oude functies van Tim Cook en Bertrand Serlet opnieuw ingevuld worden.

Ook lezen
- Verkoop van apps overstemt muziek
- iTunes Rewind 2010: de beste muziek en apps van het afgelopen jaar
- Automatisch downloaden komt naar OS X
- ‘Nieuwe functies voor iCloud op WWDC’
- OMT’s wekelijkse app update
- ‘iCloud.com krijgt notificaties’
- Hoe schoon is Greenpeace’s onderzoek?
- Eddy Cue vergelijkt FarmVille met boeken
- Gratis OS X 10.6 voor MobileMe abonnees
- ‘Aandacht voor iCloud in iTunes 11′
Advertentie
Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.
7 reacties
Obi-wan Kenobi op 01 september 2011
Bertrand Serlet… lang niets meer van gehoord…
Dustin24 op 01 september 2011
Goed bezig!
ikikjoel op 01 september 2011
gefeliciteerd dan maar
spacefreek op 01 september 2011
Nu Woz nog terug
No_Name op 01 september 2011
Ik wil hier niet de feminist uithangen hoor. Maar misschien heeft Apple wat vrouwelijk inzicht nodig?
marco.nl op 02 september 2011
@No_Name
iBabes ?
hummel003 op 03 september 2011
Tim zal gezegd hebben tegen zijn goede vriend Eddy,
als ik CEO word dan zorg ik dat jij een betere job krijgt