Apple bezig met plan vertrek Jobs?

Rick op 09 mei 2011 17 reacties Laatste door RienMsc1

Er wordt al jarenlang over de gezondheid van Jobs gespeculeerd. Volgens een rapport van Fortune is Apple bezig met een plan om een aanstaand vertrek van Steve Jobs te coördineren. Jobs is sinds januari dit jaar afwezig om medische redenen, die niet nader zijn gespecificeerd.

Vlak voor zijn afwezigheid wereldkundig werd gemaakt vertelde Apple de aandeelhouders dat er geen plan nodig was om een eventueel vertrek van de topman op te vangen. Over een opvolger voor Jobs wordt in het rapport van Fortune niet gesproken. Het trainen van personeel is volgens hen wel genoemd.

Joey Podolny van Yale School of Management, hooggeplaatsten uit het bedrijfsleven en onderzoekers van Harvard zijn bezig met het schrijven van casussen om de visie van Jobs over te brengen bij de medewerkers. Recentelijke beslissingen en de bedrijfscultuur staan hierbij centraal. Hoge functionarissen bij Apple, zoals Tim Cook en Ron Johnson, geven trainingen die gebaseerd zijn op deze casussen. De trainingen zijn alleen bedoeld voor personeel.

17 reacties

nicolaas61

nicolaas61 op 09 mei 2011

Ik denk dat t nog wel n paar jaartjes duurt voordat we van Jobs af zijn, en das maar goed ook (:

grandijoost

grandijoost op 09 mei 2011

Ik denk dat t nog wel n paar jaartjes duurt voordat we van Jobs af zijn, en das maar goed ook (:

ben ik het helemaal met je eens

hoipim

hoipim op 09 mei 2011

Ik denk ook dat Jobs langer blijft zitten.

spacefreek

spacefreek op 09 mei 2011

Jobs vind het veel te leuk, ‘t enige wat ‘m tegen zal houden is z’n eigen overlijden. Helaas is dat zo onderhand vaker besproken dan het overlijden van Jezus, maar goed, laten we hopen dat dit plannen zijn voor de lange termijn..

DNibbeling op 09 mei 2011

Nou ik denk dat we blij moeten zijn dat Steve nog even op zijn post blijft zitten. Kijk maar naar bijna alles wat Apple op dit moment verkoopt. Het meeste is toch door lieve Steve bedacht en op de markt gezet!

Steve je bent een held!

M@cTino op 09 mei 2011

Hij mag pas weg als MobileMe eindelijk eens naar behoren functioneert

kerelvent

kerelvent op 09 mei 2011

Jobs is een vakidioot. Die sterft in het harnas als het even kan. Bovendien is hij nooit te vervangen — niet door één persoon iig. Vooral het feit dat Jobs dé Applegebruiker is, de betatester der betatesters, zal nog voor moeilijkheden zorgen. Ik kan me moeilijk voorstellen dat mensen met visie, smaak, gevoel voor kwaliteit en het vermogen ongezouten kritiek te leveren, voor het oprapen liggen. Om nog maar te zwijgen over de weergaloze wijze waarop Steve nieuw glimmend Apple-spul kan presenteren. Níemand kan dat beter en met meer oprechte trots en jubel.

Ik hoop van harte dat we Steve nog vele jaren mogen zien glunderen op het podium en dat we nog veel van z’n botte mailtjes mogen lezen.

Maverick9898

Maverick9898 op 09 mei 2011

kerelvent Jobs is een vakidioot. Die sterft in het harnas als het even kan. Bovendien is hij nooit te vervangen — niet door één persoon iig. Vooral het feit dat Jobs dé Applegebruiker is, de betatester der betatesters, zal nog voor moeilijkheden zorgen. Ik kan me moeilijk voorstellen dat mensen met visie, smaak, gevoel voor kwaliteit en het vermogen ongezouten kritiek te leveren, voor het oprapen liggen. Om nog maar te zwijgen over de weergaloze wijze waarop Steve nieuw glimmend Apple-spul kan presenteren. Níemand kan dat beter en met meer oprechte trots en jubel.

Ik hoop van harte dat we Steve nog vele jaren mogen zien glunderen op het podium en dat we nog veel van z’n botte mailtjes mogen lezen.

Chapeau!

huismangerwin op 09 mei 2011

Inderdaad Apple zonder jobs(of zo’n iemand) is onmogelijk, want het geheimzinnge gedoe en geruchten hoort bij Apple. Als dat er allemaal niet er zou zijn zou het voor mij in ieder geval geen Apple zijn.

defores

defores op 09 mei 2011

“Zonder Jobs” , “Onmogelijk” ???

Sorry maar Apple is nooit alleen Steve Jobs geweest.
Het is niet eens alleen opgericht en ook nu doet Jobs niet alles alleen.

Genoeg geschikte mensen met visie bij Apple met jarenlang ervaring.
Mocht Jobs aftreden dan blijft Apple gewoon doorgaan, dat wordt heus wel geregeld.

Petje

Petje op 09 mei 2011

Er is maar 1 opvolger/vervanger voor Jobs en dat is zijn oude mede oprichter van Apple, Steve Wozniak. Die is gadgetgek genoeg en intelligent genoeg om in de buurt te komen van Jobs. Ik denk gek genoeg dat Wozniak echt binnenkort terugkeert bij Apple. Maakt het merk nog sterker.

NW2443

NW2443 op 09 mei 2011

Als iemand Jobs binnenkort gaat opvolgen hoop ik in ieder geval dat het Wozniak niet! is! check deze link. Jobs is en zal altijd de grote Apple-God blijven, maar als hij dan toch opgevolgd moet worden zou naar mijn mening Tim Cook de beste optie zijn op dit moment. Natuurlijk ga ik ervan uit dat wij allen Steve Jobs nog jaren kunnen meemaken, althans dat hoop ik!

Zakske

Zakske op 09 mei 2011

nicolaas61 Ik denk dat t nog wel n paar jaartjes duurt voordat we van Jobs af zijn.

De man heeft kanker, met een beetje pech is het zo afgelopen. Je moet eens kijken naar de launch van de iPad 2, dan zie je dat hij erg vermoeid overkomt. Een enorm verschil met het vuur dat hij vroeger uitstraalde.

mac osx rules

mac osx rules op 09 mei 2011

Ik ben het jammer genoeg eens met Zakske. Al is de man is een ‘Living legend’.
.
@Petje: Veel de commercieel en nerd. Nee, ik hoop stiekem altijd al dat Jonathan Ive opvolger wordt.
Een sociale man met passie en natuurlijke charisma

Hermanko

Hermanko op 10 mei 2011

Steve Jobs is dood ziek en het, dankzij zijn wilskracht, is een wonder dat hij nu nog leeft..

JBStudio op 10 mei 2011

kerelvent Jobs is een vakidioot. Die sterft in het harnas als het even kan. Bovendien is hij nooit te vervangen — niet door één persoon iig. Vooral het feit dat Jobs dé Applegebruiker is, de betatester der betatesters, zal nog voor moeilijkheden zorgen. Ik kan me moeilijk voorstellen dat mensen met visie, smaak, gevoel voor kwaliteit en het vermogen ongezouten kritiek te leveren, voor het oprapen liggen. Om nog maar te zwijgen over de weergaloze wijze waarop Steve nieuw glimmend Apple-spul kan presenteren. Níemand kan dat beter en met meer oprechte trots en jubel.

Ik hoop van harte dat we Steve nog vele jaren mogen zien glunderen op het podium en dat we nog veel van z’n botte mailtjes mogen lezen.

Mooi gezegd! Kan me er helemaal in vinden!

RienMsc1

RienMsc1 op 10 mei 2011

Waar halen jullie die wijsheden vandaan? Jullie kennen hem niet persoonlijk, of wel soms?

 


Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.

Inloggen

of Wachtwoord resetten?