Software-update voor iPhoto ’11

Erik op 30 oktober 2010 18 reacties Laatste door Bruce27

Apple heeft een update uitgebracht voor iPhoto ’11. Hiermee wordt het probleem aangepakt waarbij in sommige gevallen foto’s verloren gaan tijdens het upgraden naar de nieuwste versie van het programma.

Het dataverlies treedt op wanneer iPhoto ’11 je foto-bibliotheek inventariseert. Dit gebeurt als je het programma na de installatie voor de eerste keer opstart. Om te voorkomen dat foto’s verloren gaan is het belangrijk om na de installatie van iLife ’11 de vandaag uitgebrachte update te installeren voordat je iPhoto ’11 voor de eerste keer opent. Meer informatie vind je hier.

De update (iLife 9.0.1) van zo’n 34 MB groot is te downloaden met Software Update onder het appeltje of via deze link. Een back-up maken van je foto-collectie vóór het installeren van een update is altijd aan te raden.

Vorige week woensdag introduceerde Steve Jobs iPhoto ’11 met nieuwe, adembenemende slide-shows, full-screen functies en meer mogelijkheden om je foto’s te delen met vrienden en familie. Lees ook de OMT-review van iLife ’11.

18 reacties

Waffle

Waffle op 30 oktober 2010

Ik ga ‘m zo downloaden. (ookal heb ik iPhoto al gebruikt)

Niiiiiickk

Niiiiiickk op 30 oktober 2010

Ik download hem even. Misschien dat er zodoende ook iets is gedaan aan de sloomheid van de software… Die loopt mijns inziens heel wat trager dan zijn voorganger.

Richard Kruizinga

Richard Kruizinga op 30 oktober 2010

Best wel ernstige fout dan! Voor menigeen zijn foto’s zeer belangrijker.

iFlorens

iFlorens op 30 oktober 2010

Mijn iLife is nogsteeds niet binnen, ik moest een factuur overmaken naar BIBIT BV ofzo en daar heb ik nogsteeds geen bevestiging van

Koetjesreep

Koetjesreep op 30 oktober 2010

Overmaken is ook zo 2005!

manicmark op 30 oktober 2010

adembenemende slide-shows. Onsje minder, mag ook wel.

Joost23 op 30 oktober 2010

Toch maar binnenhalen dan. Had het al gezien. Wel raar (slordig) dat het versienummer 9.0.1 is…

Statenweg

Statenweg op 30 oktober 2010

iLife ’11 is versie 9.
iLife ’09 was versie 8.

Joost23 op 30 oktober 2010

Wist ik niet Statenweg.

Maar handig is het niet, om een update van iLife 11 versie 9.0.1 te noemen als de voorloper van iLife 11 iLife 9 was….geeft verwarring lijkt me….

unSOUND

unSOUND op 30 oktober 2010

Verwarring hoeft er niet te zijn, Software-Update laat immers alleen de updates zien die je ook daadwerkelijk kunt installeren.

johvdbroek

johvdbroek op 30 oktober 2010

Beetje laat! Als het al gebeurd is de installatie!
of misschien “een beetje Dom?”

Zerk

Zerk op 30 oktober 2010

Ja, hier ook al een vernaggelde bieb, gelukkig hebben we de foto’s nog!
- oh nee, die waren juist weg

#komenzenupasmee

Dr. Maddox

Dr. Maddox op 30 oktober 2010

Onvoorstelbaar..

mymac

mymac op 30 oktober 2010

Gelukkig was mn iPhoto bieb al een pestzooi, dus merk ik er niks van. Al had ik het idee dat ik niks kwijt was Merken we ook een snelheidsverschil? (Ik heb ‘m na de update nog niet gebruikt…)

Hansi2124

Hansi2124 op 30 oktober 2010

Gelukkig had iedereen eerst gekeken naar de reacties (bugmeldingen) van anderen.
En helemaal gelukkig waren degenen die een back up hadden gemaakt voordat ze gingen installeren

maconly

maconly op 30 oktober 2010

lekker vlot van apple .

Laurensblom

Laurensblom op 31 oktober 2010

eindelijk doen mijn fotoboeken het weer!

Bruce27

Bruce27 op 31 oktober 2010

1. en wat moet je doen als je hem al hebt geïnstalleerd en gebruikt?
2. en zijn de andere fouten ook weg; bv het niet kunnen aanpassen van de gebeurtenisnaam en de traagheid?

(inmiddels kan ik in iMovie gelukkig nu wel weer de foto’s inlezen; direct na instal niet meer. merkwaardig, moest zeker eerst een nachtje slapen?)

 


Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.

Inloggen

of Wachtwoord resetten?