OMT Pro enquête
Jan David op 13 juli 2010 19 reacties Laatste door Nelis Infra

Sinds de nieuwe OMT-website op 1 april 2010 online is gekomen, zijn we niet op onze lauweren gaan rusten.
Naast bugfixes en nieuwe toepassingen in OMT 2.1 is achter de schermen hard gewerkt aan een onderzoek naar de behoeftes van zakelijk Applegebruikers, zodat OMT zich beter kan toerusten om deze belangrijke doelgroep te bedienen.
Een oproep voor professionele Applegebruikers die een uurtje overhadden voor een interview leverde maar liefst 103 aanmeldingen op. Hieruit hebben we 10 kandidaten gekozen uit verschillende beroepsgroepen. Deze kandidaten zijn persoonlijk geïnterviewd door redactielid Siebren.
Na dit zogenaamde kwalitatieve onderzoek willen we nog een kwantitatief onderzoek doen om bevindingen in perspectief te kunnen plaatsen. Hiertoe nodigen we alle professionele Applegebruikers op One More Thing uit om een korte enquête in te vullen.
Wil jij OMT helpen om te blijven groeien? Besteed dan de komende paar minuten aan het invullen van de enquête.
19 reacties
Erikaatje op 13 juli 2010
Done.
Ik ben benieuwd wat hier uit voort gaat komen
Nelis Infra op 13 juli 2010
Done.
Grave op 13 juli 2010
Hoe moet ik dat zien “zakelijk apple gebruikers”. Mensen die afhankelijk zijn van hun Apple computer voor hun werk of mensen die wel eens een Apple computer gebruiken bij hun werk?
Pieterr op 13 juli 2010
@Grave: Dat is één van de vragen waar je op mag antwoorden in de enquete!
dragovic05 op 13 juli 2010
binnen 10 seconden klaar, omdat ik een student ben
beetje onzin hoor. Alsof studenten alleen een mac gebruiken om te internetten.
MadDonna op 13 juli 2010
er zit een gat in de leeftijdsvraag, hij gaat nu als volgt:
30-40
40-40
50-60
Pieterr op 13 juli 2010
Er staan helaas meer fouten in. Enigszins slordig.

.
Yannes op 13 juli 2010
Inderdaad net alsof mensen die studeren/naar school gaan niks anders doen op hun Mac dan internetten.
jimeh op 13 juli 2010
@Zeurpieten: Het gaat over zakelijke dingen, ik kan me niet voorstellen dat iemand die nog naar school gaat professioneel/actief op zakelijk gebied actief is laat staan er kennis van heeft
Niiiiiickk op 13 juli 2010
Ik wil best helpen om OMT te laten groeien in de komende maanden/jaren..
maar ik ben student.
No_Name op 13 juli 2010
ik ben niet de doelgroep. Nou, dan kom ik hier wel nooit meer : /
MrHammond op 13 juli 2010
Ook ingevuld!
Ik wil er nog wel bij aanvullen dat ik vrijwillig m’n eigen MacBook Pro voor m’n werk gebruik, wat bij ons op de universiteit gelukkig wel mogelijk is!
ThzD op 13 juli 2010
@jimeh: ik ben een scholier, maar werk tegelijkertijd ook professioneel achter mijn Mac. Ik ontwikkel websites / internetapplicaties voor het MKB en voor parcticulieren. Ook ben ik op professionele basis bezig met audio voor de lokale omroep.
wmaat op 13 juli 2010
misschien moet je eens vragen hoeveel mensen hier MINDER komen sinds de nieuwe website…
liesebirdie op 13 juli 2010
studenten hebben ook werk hoor @jimeh. Ik werk en studeer op mijn Macbook. Nu werk ik 4 dagen p/w, straks loop ik 5 dagen p/w stage in de ICT-sector en ik ben voltijd student en werk alleen op een Macbook.. mijn hobby’s in programmeren/social media etc nog niet meegeteld.. Ik heb best wat professionele eisen aan de Mac en iPhone etc..
rdesign op 14 juli 2010
Precies. Ook hier een student, vormgeving tweede-jaars.. 16 jaar, maar heb binnenkort mijn tweede, hopelijk net zo’n succesvolle als mijn eerste, webshop online. Verder gaat er geen dag voorbij zonder wat codes HTML schrijven, servers beheren, en grafisch werk. Maar, done! Voor mij duurde ‘ie dus maar 10 seconde.
EclipX op 14 juli 2010
Ik ben hier al lid sinds 2006 fzo, en sinds die nieuwe layout, vind ik alles maar kut. Forum & site zijn zodanig clean dat het gewoon uberboring is geworden, net hetzelfde zoals met Youtube, vroeger zat er daar tenminste nog iets van kleuren in de layout, nu is het gewoon kill, koud & kleurloos. Het enigste wat men nu nog aan denkt is van CSS/HTML VALID shit, ipv aan de layout + gebruikersvriendelijk/functioneel te maken
binaries4me op 14 juli 2010
Yes OMT gaat pro. Ik ben voor en kan niet wachten. En een vergoeding is ook geen probleem. Voor kwaliteit ben ik bereid te betalen. Daarom ben ik ook Apple gebruiker
Nelis Infra op 14 juli 2010
Betalen voor websites is – in mijn optiek – een utopische gedachte, en zal waarschijnlijk nooit gebeuren. Maar we zullen het zien!