Sonos: ‘iPad App in de maak’
Koen op 04 april 2010 5 reacties Laatste door KarelWillem

Wie het eerder door OMT geteste Sonos systeem in huis heeft zal waarschijnlijk al een oogje op de iPad hebben. Het apparaat heeft namelijk potentie als ideale drager voor de Sonos Controller software waarmee het systeem bediend wordt. Nu bestaat de controller al voor Mac, PC, iPhone en als stand-alone apparaat, maar het formaat van de iPad biedt nieuwe mogelijkheden.
Gelukkig is het kwartje ook al gevallen bij de ontwikkelaars bij Sonos. Vandaag bevestigde het bedrijf via Twitter later dit jaar uit te zullen komen met een aparte Sonos Controller App voor de iPad. De huidige iPhone-App werkt ook prima op de iPad, maar een eigen App kan optimaal gebruik maken van het grote scherm. Ondergetekende kan nú al bijna niet wachten… ook niet op die iPad.
Ook lezen
- Maak een pro-audiorecorder van je iPhone/iPad
- Spits je oren voor 24-bit muziek in iTunes
- AXA advertentie verduidelijkt iAd
- Sonos: nu met Spotify en iPad App
- DJ’en met twee iPads
- Toch geen “gek” Apple-evenement in februari
- 4G iPad en iPod nano met camera?
- Wisconsin koopt iPad’s, Microsoft betaalt
- iBooks, iTunes U verklappen retina iPad?
- Educatie event: Steve’s laatste one more thing?
Advertentie
Je kunt alleen reageren met een gratis OMT account.
Log in of registreer.
5 reacties
dezwemmer op 04 april 2010
heb je al een iPad dan , koen ?
omdat je niet wachten kan zeg je
Koen van Tongeren op 04 april 2010
iNsane op 05 april 2010
Er is vast een hele leuke toepassing te bedenken voor de iPad, maar sleep je niet liever je iPhone (of iPod touch) van kamer naar kamer? Die houd je toch al continu binnen handbereik. Tenminste, ik wel.
63743 Master op 05 april 2010
Dacht ik ook al!
KarelWillem op 05 april 2010
Hie is het eigenlijk met Apple’s eigen Remote?
Is daar al een fijne iPad-versie van?